Agaya i Monya Make Up – niepowtarzalne warsztaty makijażu poprawinowego

warsztatymakijazupoprawinowego

Agaya i Monya Make Up – niepowtarzalne warsztaty makijażu poprawinowego

Agaya Konsultanci Ślubni i Monya Make Up łączą siły i zapraszają przyszłe Panny Młode na wyjątkowe warsztaty makijażu „Zostań swoją wizażystką w dniu poprawin”, które odbędą się 2 lipca we Wrocławiu.

woman  applying dry cosmetic tonal foundation  on the face

 

3 etapowy kurs wizażu, w trakcie którego nauczycie się wykonywać profesjonalny makijaż o średniej intensywności – dzienny/ biznesowy, jak i wieczorowy/ okazjonalny. Taki makijaż bez problemu wykonacie w dniu poprawin bez konieczności zamawiania kosmetyczki, czy występowania drugi dzień w makijażu ślubnym!

Nasz kurs kierowany jest do Pań początkujących w obszarze profesjonalnego makijażu, które chciałyby nauczyć się wszystkiego od podstaw lub pragną udoskonalić swoją technikę. Zapewniamy małą, warsztatową grupę, aby móc poświęcić uwagę każdej uczestniczce i intensywnie przećwiczyć różne techniki make up’u.

Program warsztatów:

I część – teoretyczna (pokaz na modelce + ćwiczenia praktyczne)

Podstawy teoretyczne: pielęgnacja i rodzaje cery, dobór makijażu do typu urody, omówienie przyborów do makijażu (pędzle, blender), sposoby czyszczenia pędzli.

2

II część – praktyczna (pokaz na modelce + ćwiczenia praktyczne)

W tej części każda kursantka wykonuje makijaż okazjonalny na sobie z indywidualnym dopasowaniem kolorów i intensywności, pod okiem profesjonalnej makeup’istki. W trakcie warsztatu, udzielane jest wiele wskazówek i porad.

  • Idealna cera
  • Rama oka
  • Perfekcyjne usta

3

III część – profesjonalne techniki makijażu

  • Konturowanie twarzy i strobing
  • Makijaż wieczorowy oka ( smokey eye, technika blendowania cieni, triki makijażowe gwiazd, utrwalenie makijażu)

4

 

Każda z uczestniczek szkolenia otrzyma:

– indywidualne porady dotyczące makijażu wraz z listą produktów odpowiednich dla niej

– profesjonalne zdjęcie w wykonanym makijażu

– porady i konsultacje ślubne

– poczęstunek w trakcie warsztatów

– certyfikat ukończenia warsztatów

 

Prowadząca

monya

 Monika Sadowska – Monya Make Up – dyplomowana  wizażystka  i makijażystka. Ukończyła Akademię Wizażystyki  „Maestro” Olafa    Tabaczyńskiego na wydziale Wizażystyki i  Makijażu w Poznaniu.  Posiada certyfikat z I, II i III stopnia  technik makijażu oraz z  wykonywania profesjonalnych  technik makijażu fotograficznego,  telewizyjnego, teatralnego i  optycznego oraz analizy kolorystycznej.  Pracowała jako  wizażystka dla takich marek jak Estee Lauder, Nouba  Cosmetics i Bobbi Brown. Swoją karierę zaczęła w 2008 roku i  kontynuuje ją do dziś poprzez ciągłą współpracę z fotografami,  markami, salonami sukien ślubnych i mediami.
 https://www.facebook.com/Monyamakeup/

 

 

 

 

Konsultantka ślubna

ola

 Ola Jarocińska – Agaya Konsultanci Ślubni – plany,  harmonogramy, agendy ma we krwi, a gdy służą one spełnianiu czyichś  marzeń to dla niej największe szczęście. Oprócz ślubów, zawodowo  zajmuję się obsługą projektów szkoleniowych dla międzynarodowych  klientów, więc wyzwania na każdym etapie przygotowań do „wielkiego  wydarzenia” nie są jej obce. Najbardziej lubi w tym wszystkim pracę z  drugim człowiekiem, rozmowę o tym jak może zmienić marzenia w  rzeczywistość. Jak w popularnym powiedzeniu „rzeczy niemożliwe  załatwiam od ręki, cuda zajmują mi trochę czasu” – każdy nawet  najbardziej zwariowany pomysł jest dla niej inspiracją i motywacją do  działania, aby Państwo Młodzi mogli cieszyć się ślubem swoich marzeń.
https://www.facebook.com/agaya.konsultanci.slubni/
http://agaya.eu/

 

 

 

 

 

Fotograf

1

 Bogusia Owczarek - Cudowny Dzień – fotografia ślubna – zatrzymuje na fotografiach cudowne dni.  Dba  o to, aby Państwo Młodzi czuli się swobodnie i naturalnie przed obiektywem.
Zawodowo zajmuje się organizacją projektów i wydarzeń kulturalnych, edukacyjnych i społecznych.  Pasjonuje ją wszystko, co można zorganizować – od planu zdjęciowego w 48 godzin, po koncerty na    stadionach.

www.facebook.com/CudownyDzien.Fotografia/
www.cudownydzien.pl

 

 

 

Info:
Cena kursu: 280 zł/ os.
Data: 2 lipca 2017 r. (niedziela)
Czas trwania: ok. 5 h, w godz. 9:30 – 14:30
Miejsce: Q Hotel Plus Wrocław, ul. Zaolziańska 2, http://www.qhotels.pl/wroclaw-plus
I
lość uczestniczek: 6 osób

Zapisy
ajarocinska@agaya.eu, tel. 698590214, FB: https://www.facebook.com/agaya.konsultanci.slubni/ lub https://www.facebook.com/Monyamakeup/

Brak komentarzy

Napisz komentarz

WordPress spam blocked by CleanTalk.