Agaya

Najlepszy wedding planner WarszawaDziałamy z pasją. Wiemy, co robimy i dlaczego. Jesteśmy grupą profesjonalnych konsultantów ślubnych, działających na terenie Łodzi, Warszawy, Wrocławia i Białegostoku. Prężny zespół pełen pomysłów i energii! Oferujemy pomoc w zakresie organizowania uroczystości na każdym etapie planowania ślubu i wesela.

 

Zostałyśmy odznaczone znakiem Polecane przez Zankyou i wybrane jako jeden z najlepszych konsultantów ślubnych w Warszawie w 2015r.

 

 

Polskie Stowarzyszenie Konsultnantów Ślubnych

Po raz kolejny również zostałyśmy certyfikowane przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych, zrzeszających najbardziej doświadczonych wedding plannerów w kraju.

ZASADY DZIAŁANIA
Pewność
  • Pracujemy z najlepszymi podwykonawcami, będącymi profesjonalistami w swojej dziedzinie. Znamy się na tym, gdzie i kogo szukać
  • Dopilnujemy, aby wszystkie szczegóły Waszej ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego były dopięte na ostatni guzik.  Dbamy o terminowość  podwykonawców i informujemy Was o postępach w przygotowaniach Waszego święta
Indywidualizm
  • Każdy ślub jest dla nas inny, każda organizacja ceremonii wymaga wsłuchania się w to, czego od nas oczekujecie.
  • Mamy olbrzymie rozeznanie w rynku ślubnym. Wiemy, jak sprawić, by Wasz ślub był niezapomniany.
Profesjonalizm

Z pełnym zaangażowaniem przygotowujemy każdy element Waszego ślubu. Organizacja ślubu i wesela przewiduje m.in. znalezienie dla Was odpowiedniego obiektu weselnego, zaproponowanie profesjonalnych i sprawdzonych podwykonawców, organizację harmonogramu Waszego ślubu i wesela dla Was i podwykonawców. Cenimy Wasz czas, dlatego za Was uczestniczymy w spotkaniach formalnych, wykonujemy niezliczoną ilość telefonów i piszemy dziesiątki maili. Zaoszczędzacie dzięki temu czas, który możecie spędzić razem.

Pilnujemy przygotowań do końca. Jesteśmy z Wami podczas ceremonii zaślubin i przyjęcia weselnego, aby sprawować pieczę nad zaplanowanym porządkiem. Zawsze możecie na nas polegać.

NASZE KONSULTANTKI ŚLUBNE

KONSULTANCI ŚLUBNI WARSZAWA

 

organizacja slubu i wesela WarszawaAgata Chutnik: Kocham pracować z ludźmi! To jest zadanie wyzywające i wspaniałe jednocześnie. Tym bardziej, kiedy pracujemy w tak szczególnym dniu, jakim jest ślub i wesele.

Jako konsultant ślubny pracuję od 2009 r. Zajmuję się organizacją ślubu i wesela w Warszawie i Łodzi, i w okolicach tych dwóch miast. Organizuję śluby i wesela z Parami Młodymi z Polski, ale też z całego niemal świata. Uwielbiam śluby międzynarodowe i śluby międzykulturowe. Organizowałam ślub polsko-hinduski, śluby polsko-holenderskie, polsko-duńskie i inne. Każdy jest niepowtarzalny, każdy jest inny. Każda Para Młoda jest dla mnie pełna uroku. Przy każdej muszę się mocno napracować, ale daje to olbrzymią satysfakcję!

Najbardziej lubię… moment przysięgi, chyba w każdym ślubie. Uroczy, świeży, prawdziwy.

Ze spraw formalnych jestem założycielką i właścicielką marki Agaya.

 

kontakt: achutnik@agaya.eu

tel. +48 692 953 720

 

 

jak zorganizować ślub i weseleMałgosia Skwarczyńska: Uwielbiam pracować z ludźmi i spełniać ich marzenia. Staram się jak najlepiej zrozumieć ich potrzeby i spełnić ich oczekiwania. Dzięki temu, że każda para jest inna, mogę wykazać się kreatywnością i rozwijać się każdego dnia.

Od kilku lat zajmuję się organizacją konferencji i podróży dla międzynarodowej organizacji. Teraz mam szansę zająć się tym, co interesuje mnie najbardziej, czyli realizacją marzeń Pary Młodej. Dzięki moim umiejętnościom i pomysłom, Para Młoda może cieszyć się wyjątkowym i perfekcyjnie zorganizowanym ślubem i weselem, a ich najbliżsi świetną zabawą, którą będą wspominać jeszcze bardzo długo.

 

kontakt: mskwarczynska@agaya.eu

tel. +48 514 578 434

 

 

 

 wedding planner WarszawaAgnieszka Komorowska: Marzenia o pracy konsultantki ślubnej obudziły się we mnie w dzieciństwie po obejrzeniu filmu „Powiedz tak”. Zaczęłam wówczas wyobrażać sobie, jak będzie wyglądać moje wesele oraz jak mogłabym pomagać innym – chciałam mieć zeszyt pełen ślubnych inspiracji. Jednak, jak wiadomo, marzenia się spełniają i dziś mam okazję robić dokładnie to, czego zapragnęłam kilkanaście lat temu.

Zależy mi przede wszystkim na sprawieniu, by najważniejszy dzień w życiu Pary Młodej był niepowtarzalny, ale także pełen spokoju, wzruszeń i radości. Wychodzę z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych. Każda para jest wyjątkowa i taka też powinna być ich uroczystość

 

kontakt: akomorowska@agaya.eu

tel. +48 514 758 917

 

 

 

konsultant ślubny Warszawa Joanna Kucharska: Moje życie to niekończąca się droga, czasami prosta, przemierzana w słońcu, innym razem wyboista, kręta…ale czy to ważne? Zawsze spotykam na niej ludzi i to oni właśnie nadają kierunek mojej wędrówce. Tak dotarłam do AGAYI. Praca z ludźmi to moja pasja, a możliwość wspierania ich w tak wyjątkowym dniu, jakim jest ślub to szczególne wyróżnienie. W drugim człowieku najpiękniejsze jest to, co skrywa jego wnętrze, ten niewidoczny dla oczu świat emocji, uczuć i przekonań! I właśnie podczas ślubu te emocje są najpiękniejsze, w pełni autentyczne! Przekuwać marzenia w działania, spełniać pragnienia Młodej Pary to dla mnie ekscytujące wyzwanie, a przede wszystkim ogromna radość .W pracy z ludźmi nauczyłam się podążać za głosem serca i wsłuchiwać w potrzeby innych, bo każdy człowiek jest wyjątkowy. Dzięki temu jestem ciągle w drodze, rozwijam się, a Młode Pary zarażam pasją przeżywania życia pełną mocą!

 

kontakt: jkucharska@agaya.eu

 

 

 

KONSULTANCI ŚLUBNI ŁÓDŹ

 

organizacja slubu i wesela LodzAnna Podsędkowska: Praca z ludźmi to moja pasja, a organizacja i planowanie to część mnie samej. Ogromną satysfakcję daje mi pomyślne zakończenie każdego podjętego wyzwania. Dlatego staram się cały czas poszerzać swoje horyzonty i podejmować działania, które pomogą mi w realizacji planów.
Od ponad pięciu lat pracuję jako organizator spotkań, eventów i podróży służbowych. Współpracuję z wieloma osobami z branży hotelarskiej, gastronomicznej, muzycznej i eventowej. Organizowałam spotkania z ludźmi z różnych stron świata, mi.in. Chin, Niemczech, Węgier i Holandii. Praca stała się moją pasją, a realizacja własnych pomysłów dużym spełnieniem. Dzięki temu osiągam dużą satysfakcję i dlatego postanowiłam sprawdzić czy spełnię się w roli wedding plannera.

 

kontakt: apodsedkowska@agaya.eu

tel. + 48 665 514 513

 

 

 

konsultant slubny LodzAgnieszka Olender: Jestem absolwentką PŁ Wydziału Organizacji i Zarządzania, co przygotowało mnie do pracy w charakterze specjalisty organizacji na różnych płaszczyznach. To tez w pracy najbardziej cenię dyscyplinę i dobrą organizację.

Wieloletnia doświadczenie pracy z ludźmi daje mi ogromną satysfakcję i szansę samorealizacji, a praca przy organizacji ślubów i wesel jest dla mnie dużym wyróżnieniem i wielką przyjemnością. Zawsze od siebie wymagam zaangażowania i kreatywności we wszystkich działaniach. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, cokolwiek robię, staram się być skuteczna. Wierzę że energia, wiedza i pasja to przepis na sukces. A sukcesem jest sprawienie, aby Młoda Para skupiła się na magii niezapomnianego dnia.

 

kontakt: aolender@agaya.eu

tel. +48 665 515 514

 

 

 

 

KONSULTANT ŚLUBNY WROCŁAW ORAZ ŻARY

 

Wedding planner WroclawAleksandra Jarocińska: Plany, harmonogramy, agendy mam we krwi, a gdy służą one spełnianiu czyichś marzeń to dla mnie największe szczęście. Oprócz ślubów, zawodowo zajmuję się obsługą projektów szkoleniowych dla międzynarodowych klientów, więc wyzwania na każdym etapie przygotowań do „wielkiego wydarzenia” nie są mi obce. Najbardziej lubię w tym wszystkim pracę z drugim człowiekiem, rozmowę o tym jak mogę zmienić marzenia w rzeczywistość. Jak w popularnym powiedzeniu „rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki, cuda zajmują mi trochę czasu” – każdy nawet najbardziej zwariowany pomysł jest dla mnie inspiracją i motywacją do działania, aby Państwo Młodzi mogli cieszyć się ślubem swoich marzeń.

 

kontakt: ajarocinska@agaya.eu

tel. +48 698 590 214

 

 

 

 

KONSULTANT ŚLUBNY BIAŁYSTOK

 

konsultant ślubny BiałystokKatarzyna Kujawa: Ślub i wesele, traktuję jak swoisty film. Do każdego trzeba napisać biznes plan, scenariusz a następnie go wyreżyserować. Nie ma takiego scenariusza, którego nie można przeistoczyć w bajkowy sen Państwa Młodych. To wszystko tworzę dzięki pasji i uporowi, które rozwijam każdego dnia. Uwielbiam pracować z ludźmi i stykać się z różnymi kulturami, to dzięki nim mam głowę pełną pomysłów.

 

kontakt: kkujawa@agaya.eu

tel. +48 519 185 582

TAK PRACUJEMY