Cały zespół AGAYA konsultanci ślubni

zespol-agaya_caly

Cały zespół AGAYA konsultanci ślubni

Zespół konsultantów ślubnych Agaya coraz bardziej się powiększa. Jesteśmy po wspólnej sesji zdjęciowej, dzięki której możemy przedstawić Wam wszystkie nasze konsultantki i regiony, w których pracujemy.

To nasz cały zespół: Agata Chutnik, Małgorzata Skwarczyńska, Agnieszka Komorowska, Joanna Kucharska, Anna Podsędkowska, Agnieszka Olender, Aleksandra Jarocińska, Katarzyna Kujawa. Każda z dziewczyn jest pełna energii i nowych pomysłów, które pomagają stworzyć niezapomniany dzień ślubu i wesela. Cechuje nas pełen profesjonalizm, zaangażowanie i dużo wyobraźnia. Dzięki tym cechom nasze Pary są pewne, że do ich ślubu podchodzimy w indywidualny sposób, który dopracowujemy w każdym szczególe.

W Warszawie pracują obecnie 3 konsultantki i stażystka: Agata, Małgosia, Agnieszka i Asia. Wszystkie dziewczyny posiadają duże doświadczenie w organizacji ślubów, spotkań i eventów. Chcecie je poznać? Zaraz o nich napiszemy!

Agata Chutnik jest założycielką i właścicielką marki Agaya. Jako konsultant ślubny pracuje od 2009 roku. Organizowała już wiele ślubów i wesel. Najbardziej lubi te międzykulturowe. Zna język angielski, rosyjski, litewski, trochę niemiecki. Posiada bardzo duże doświadczenie i pasję. To dzięki niej tworzymy tak zgrany zespół.

Małgosia Skwarczyńska przed podjęciem pracy jako konsultant ślubny przez kilka lat zajmowała się organizacją konferencji i podróży dla międzynarodowej organizacji. Dzisiaj spełnia się jako konsultant ślubny, co zawsze było jej marzeniem. I jest w tym świetna! Małgosia mówi po francusku i angielsku, stąd często i gęsto pracuje z parami międzynarodowymi. Ale nie tylko.

Agnieszka Komorowska od najmłodszych lat myślała o pracy jako konsultant ślubny. Dziś spełnia swoje marzenia. Jej świeże podejście i pasja gwarantują wyjątkowość każdej uroczystości.

Natomiast Asia Kucharska dołączyła do zespołu na staż. Dla niej najważniejsza jest praca z ludźmi i wsłuchiwanie się w ich potrzeby, dzięki czemu z wielką precyzją trafia w gusta swoich Klientów.

Łódź to miasto, w którym Agaya rozpoczęła swoją działalność w organizacji ślubów. Na początku to Agata zajmowała się tym regionem, lecz duża ilość Klientów sprawiła, że potrzebne było rozbudowanie zespołu. I tak stworzył się łódzki zespół składający się z dwóch osób: Anny Podsędkowskiej i Agnieszki Olender. Obie mają olbrzymie doświadczenie w planowaniu, organizacji i koordynacji wszelkich imprez, również masowych.

Ania Podsędkowska współpracuje z Agayą od 2013 roku. Od 2008 roku pracuje jako organizator i koordynator wszelkich, również takich na 1500 osób. Praca to część jej samej, pasja, którą stara się cały czas rozwijać. Uwielbia kontakt z ludźmi, a jej opanowanie pozwala rozwiązać nawet najtrudniejszy problem. Jest perfekcjonistką. Do każdej swojej pary podchodzi z sercem i oddaniem.

Agnieszka Olender jest absolwentką PŁ Wydziału Organizacji i Zarządzania, co dało jej solidne podstawy do pracy w zakresie planowania i organizacji. W tym roku planowała swój własny ślub, co dodatkowo pozwoliło jej postawić się w roli Klienta. Dzięki temu doskonale rozumie potrzeby Par Młodych i potrafi zareagować w każdej stresującej sytuacji. Jest szybka i precyzyjna.

We Wrocławiu zainteresowanie regionem sprawiło, że potrzebowaliśmy osoby, która profesjonalnie i z dużym wyczuciem nowego rynku zajęłaby się powstającą filią. Wszystkie oczekiwania spełniła Ola Jarocińska. Zawodowo zajmuje się obsługą projektów szkoleniowych dla międzynarodowych Klientów. Jej pomysłowość i energia pozwala na realizację nawet najbardziej zwariowanych projektów. Ola zajmuje się organizacją ślubów i wesel we Wrocławiu, w województwie dolnośląskim, ale również w Żarach, skąd pochodzi.

Natomiast w Białymstoku współpracę z nami rozpoczęła Kasia Kujawa, pełna optymizmu, uśmiechnięta, zarażająca swoją energią i pozytywnym nastawieniem. Organizowała już śluby i wesela różnym Parom. Jej upór i pasja pozwala przenieść każde marzenie Pary Młodej w rzeczywistość.

Pracujemy nad tym, aby nasz zespół coraz bardziej się powiększał. Dbamy o to, aby każda z naszych konsultantek wyróżniała się pasją i profesjonalizmem. I aby każda mówiła przynajmniej po angielsku! Dzięki temu tworzymy zespół, który gwarantuje wysoką jakość usług.

Jesteś ciekaw naszej oferty? Chcesz, aby Twój ślub był niezapomniany? Skontaktuj się z nami: http://agaya.eu/kontakt/

Brak komentarzy

Napisz komentarz

WordPress spam blocked by CleanTalk.