Gosia i Denis – letni ślub i wesele w plenerze

GD399

Gosia i Denis – letni ślub i wesele w plenerze

Gosia i Denis to niezwykła Para Młoda, która postanowiła zorganizować swój ślub i wesele w plenerze. Niemożliwe? Ależ skąd! Przy pomocy naszej konsultantki oraz ogromnym wsparciu Rodziców Panny Młodej wszystko udało się zrealizować. Ich ślub i wesele było wyjątkowe jeszcze z jednego powodu. Denis pochodzi z Brazylii zatem połączyliśmy dwie kultury: polską gościnność i gorące brazylijskie rytmy.

Ślub cywilny odbył się w ogrodzie pośród zieleni, gdzie Parze Młodej towarzyszyły najważniejsze osoby w ich życiu. Pana Młodego zgodnie z brazylijską tradycją odprowadziła Mama, Pannę Młodą odprowadził Tata – to były bardzo wzruszające momenty. Dwukulturowość ślubu była delikatnie zaznaczona w małych elementach dekoracyjnych jak np. flagi, tabliczki z sentencjami napisane w dwóch językach. Dzięki temu gości z Brazylii mogli poczuć się jak u siebie.

Po bardzo emocjonującym ślubie zaprosiliśmy gości do namiotu, w którym odbywało się wesele. Dzięki temu miejscu wesele miało charakter plenerowy. A i tutaj nie zabrakło akcentów brazylijskich: nazwy stołów, zdjęcia, możliwość zrobienia caipirinhi. Jednakże największą niespodzianką dla wszystkich gości był pokaz capoeiry wykonany przez łódzki zespół. Na świeżym powietrzu goście mieli możliwość poznać historię, obejrzeć pokaz a także zaśpiewać. Zachwytom nie było końca!

Ślub i wesele Gosi i Denisa to dla nas bardzo wyjątkowe chwile. Poznanie tak wspaniałych osób oraz ich rodziców to czysta przyjemność. Ogromnie się cieszymy, ze byliśmy częścią tego wspaniałego wydarzenia. A Parze Młodej życzymy samego szczęścia!

Zdjęcia dzięki: www.kamila-kedziora.com

8 Komentarz
 • Ola
  Posted at 11:29h, 04 lipca Odpowiedz

  Bardzo mi się podoba

 • Kamerzysta Ślubny
  Posted at 15:07h, 12 lipca Odpowiedz

  Bardzo inspirujące i piękne ujęcia!

 • Kamerzysta Łódź
  Posted at 16:16h, 30 lipca Odpowiedz

  Świetny reportaż! bardzo nam się podoba!

 • Restauracje Katowice
  Posted at 11:33h, 01 sierpnia Odpowiedz

  Bardzo ładne zdjęcia, naprawdę mi się podobają. Czekam na więcej.

 • Magda
  Posted at 13:51h, 05 sierpnia Odpowiedz

  Ślub i wesele w plenerze to świetna sprawa. Wyjątkowy klimat i niepowtarzalny klimat, blisko natury <3

 • Ola
  Posted at 14:04h, 30 stycznia Odpowiedz

  slicznie! Bardzo mi się podoba

 • Organizacja wesel Warszawa
  Posted at 17:45h, 12 maja Odpowiedz

  Tort wygląda ślicznie! Prosty, ale mega ładny. Jeszcze jakby był bezowy, to byłoby idealnie <3

 • Kaśkaa23
  Posted at 16:48h, 17 sierpnia Odpowiedz

  Z jednej strony wyglada to mega, ale z drugiej, trochę obawiam się o pogodę i inne czynniki. Jednak chyba zdecyduję sie na stabilne rozwiązanie, jakie dają miejsca w stylu hotelu magellan. Choć przyznaję, że na wesele plenerowe z chęcią bym się wybrała :)

Napisz komentarz

WordPress spam blocked by CleanTalk.