Gosia i Denis – letni ślub i wesele w plenerze

GD399

Gosia i Denis – letni ślub i wesele w plenerze

Gosia i Denis to niezwykła Para Młoda, która postanowiła zorganizować swój ślub i wesele w plenerze. Niemożliwe? Ależ skąd! Przy pomocy naszej konsultantki oraz ogromnym wsparciu Rodziców Panny Młodej wszystko udało się zrealizować. Ich ślub i wesele było wyjątkowe jeszcze z jednego powodu. Denis pochodzi z Brazylii zatem połączyliśmy dwie kultury: polską gościnność i gorące brazylijskie rytmy.

Ślub cywilny odbył się w ogrodzie pośród zieleni, gdzie Parze Młodej towarzyszyły najważniejsze osoby w ich życiu. Pana Młodego zgodnie z brazylijską tradycją odprowadziła Mama, Pannę Młodą odprowadził Tata – to były bardzo wzruszające momenty. Dwukulturowość ślubu była delikatnie zaznaczona w małych elementach dekoracyjnych jak np. flagi, tabliczki z sentencjami napisane w dwóch językach. Dzięki temu gości z Brazylii mogli poczuć się jak u siebie.

Po bardzo emocjonującym ślubie zaprosiliśmy gości do namiotu, w którym odbywało się wesele. Dzięki temu miejscu wesele miało charakter plenerowy. A i tutaj nie zabrakło akcentów brazylijskich: nazwy stołów, zdjęcia, możliwość zrobienia caipirinhi. Jednakże największą niespodzianką dla wszystkich gości był pokaz capoeiry wykonany przez łódzki zespół. Na świeżym powietrzu goście mieli możliwość poznać historię, obejrzeć pokaz a także zaśpiewać. Zachwytom nie było końca!

Ślub i wesele Gosi i Denisa to dla nas bardzo wyjątkowe chwile. Poznanie tak wspaniałych osób oraz ich rodziców to czysta przyjemność. Ogromnie się cieszymy, ze byliśmy częścią tego wspaniałego wydarzenia. A Parze Młodej życzymy samego szczęścia!

Zdjęcia dzięki: www.kamila-kedziora.com

2 Komentarz

Napisz komentarz

WordPress spam blocked by CleanTalk.