Kasia i Ivan: ślub cywilny w Warszawie

Kochani, prześliczni, uśmiechnięci, trochę zestresowani. Ale przede wszystkim cudowni, emanujący pozytywna energią. On z większą rezerwą, ona – serce na dłoni. Widać, że zżyci ze sobą. Ślub cywilny w samym centrum Warszawy, na Placu Zamkowym. Para Młoda międzynarodowa, ona z Polski, on z Hiszpanii, więc i goście zagraniczni byli obowiązkowo. Wszyscy roześmiani, zadowoleni. Przygotowania odbyły się oddzielnie: Panna Młoda szykowała się w domu, Pan Młody w hotelu. Towarzyszył im zespół doświadczonych podwykonawców. A my pomagałyśmy wszystko organizować i, w dniu ślubu, ogarniać:)

Wesele z klasą. W czterogwiazdkowym hotelu, z nowoczesną salą i wspaniałą kuchnią. Wszystkie przygotowania dopięłyśmy na ostatni guzik. Piękny taras z zadbanym ogrodem i placem zabaw dla dzieci okazał się miejscem, gdzie goście, kiedy nie tańczyli, z dużą chęcią spędzali wolny czas. Wesele ze względu na swój międzynarodowy charakter, miało elementy międzynarodowe, jak chociażby motyw przewodni całej części papierniczej w postaci smoka Gaudiego, pojawiającej się na winietkach, planie usadzenia gości, czy wcześniej – na zaproszeniach. Do tego idealnie dobrane były kompozycje kwiatowe. Goście byli zachwyceni. Dbałyśmy o komfort Pary Młodej i gości, oraz o standard obsługi w hotelu. Niezawodne okazało się też nasze pudełko SOS, dzięki któremu mogłyśmy interweniować w podpięciu sukni ślubnej:) Zresztą nie tylko wtedy:). Goście i Para Młoda byli bardzo zadowoleni.

Nawet z nami udało się zrobić zdjęcie w ramach fotobudki, czy raczej mini-studia. To, osobiście, jedno z moich ulubionych zdjęć z mini-studia w ogóle:) Atrakcja ta cieszyła się zresztą bardzo dużym zainteresowaniem, szczególnie wśród gości zagranicznych.

Plener zrobiliśmy w okolicach hotelu. Para Młoda wszędzie wyglądała bardzo ładnie i romantycznie.

Zdjęcia: Pic Tree Studio

Brak komentarzy

Napisz komentarz

WordPress spam blocked by CleanTalk.