Kasia i Konrad – relacja ze ślubu i wesela w Łodzi 29.04.2017

Kasia i Konrad – relacja ze ślubu i wesela w Łodzi 29.04.2017

Kasia i Konrad to Para Młoda, która trafiła do nas dwa tygodnie przed planowaną datą ślubu. Pełna obaw przed nadchodzącym dniem szukała pomocy podczas organizacji ostatnich elementów ślubu i wesela. Nasza konsultantka ślubna Ania zaczęła pracę z nimi od razu, ponieważ czasu było niewiele. Dzięki zaufanym podwykonawcom i sprawnym działaniom wszystko się szczęśliwie udało, a Para Młoda bez stresu mogła się cieszyć swoim ślubem i weselem.

Chociaż początkowo pogoda tego nie zapowiadała sobota 29.04.2017 okazała się być bardzo słoneczna. Lekki deszczyk, który zaczął padać podczas makijażu szybko przeszedł. To na pewno za sprawą postawionych ślubnych butów na parapecie. Dzięki temu Para Młoda mogła rozkoszować się przygotowaniami. Było coś starego, coś nowego, coś niebieskiego, coś pożyczonego i nie było pereł. To wszystko na szczęście na nowy początek wspólnej drogi.

Ślub pełen wzruszeń i pięknych słów, ale także szczęścia i uśmiechu potwierdzał tylko jak silnym uczuciem obdarza się Para Młoda. To czas pełen wielkich emocji, które pozostają na długo. W pięknej oprawie jednego z łódzkich kościołów można było poczuć się jak w nierealnym świecie.

Przyjazd na salę Pary Młodej okazał się być początkiem długiej nocy podczas, której wszyscy goście świetnie się bawili. Przygotowane dla nich niespodzianki wprawiły każdego w uroczysty nastrój, a pierwszy taniec Pary Młodej okazał się ogromnym sukcesem. Kasia i Konrad na prośbę gości powtórzyli go zaraz po oczepinach.

Aby jeszcze raz poczuć ten wyjątkowy klimat fotograf Agnieszka Pomorska zabrała Parę Młodą na ślubną sesję plenerową, gdzie wśród łódzkich zakątków wykonała niezwykłe zdjęcia.

Zwieńczeniem naszej pracy były referencje przesłane od Pary Młodej i ciągły kontakt, który udaje nam się utrzymać. To dla nas największa satysfakcja. Jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego.

 

Dziękujemy za zdjęcia wykonane przez: Agnieszkę Pomorską http://www.agapomorska.com/

Brak komentarzy

Napisz komentarz

WordPress spam blocked by CleanTalk.