Kim jest konsultant ślubny?

Konsultant ślubny to osoba, która jest specjalistą w zakresie organizacji ceremonii ślubnych oraz przyjęć weselnych.

 

Zadaniem konsultanta jest reprezentowanie Pary Młodej, podpisywanie w ich imieniu umów, negocjowanie warunków cenowych z podwykonawcami. Na życzenie Państwa Młodych, konsultanci mogą przygotować ślub i wesele  od a do z lub zająć się organizacją wybranych elementów ślubu i wesela. Nasi konsultanci dodatkowo służą radą dla Par, które samodzielnie chcą przygotować własny dzień ceremonii (konsultacje ślubne) bądź na krótki czas przed ślubem potrzebują wyszukać określonego podwykonawcy (SOS ślubne).

Pary, które decydują się na powierzenie przygotowań dnia ślubu konsultantom, najczęściej mogą liczyć na ich obecność podczas dnia ceremonii. Konsultanci pilnują wtedy jakości wykonywanych usług, dbają, by wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Na rynku ślubnym działa wiele firm oferujących różne formy rozliczenia za pracę konsultantów.

Cena pracy konsultanta ślubnego uzależniona jest od zakresu działań, które Para chce mu powierzyć. Inna jest cena za całkowitą organizację ślubu i wesela, a inna, gdy Narzeczeni są zainteresowani tylko organizacją wybranych elementów dnia ceremonii. Dlatego dopiero po ustaleniu zakresu działań, które ma wykonać konsultant, jest możliwa pełna wycena jego usług.

W naszej firmie nie ustalamy cen procentowo na podstawie wysokości budżetu Pary Młodej. Określenie budżetu jest przydatne w dalszej części planowania, aby po podpisaniu umowy konsultanci wiedzieli, w jakim zakresie cenowym szukać podwykonawców.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami ślubnymi!

2 Komentarz

Napisz komentarz

WordPress spam blocked by CleanTalk.