Lawendowy klimat na ślubie i weselu Basi i Marcina!

foto_26

Lawendowy klimat na ślubie i weselu Basi i Marcina!

1 września dla wszystkich kojarzony z rozpoczynającym się rokiem szkolnym dla Nas będzie rozpamiętywany jako lawendowy koniec lata. A to wszystko dzięki Basi i Marcinowi, którzy w tym dniu powiedzieli sobie sakramentalne TAK! Ach co to był za ślub… i wesele :)

Współpracę z Basią i Marcinem rozpoczęliśmy na długo przed planowaną datą ślubu. Dzięki temu mieliśmy komfort czasowy na podejmowanie nawet tych najbardziej szczegółowych decyzji. Kiedy pojawił się pomysł na wykorzystanie koloru fioletowego jako przewodniego Para Młoda od razu zdecydowała się na wybór lawendy. Jest to tak wdzięczna roślina, że pojawiała się nam począwszy od zaproszeń skończywszy na bukiecie ślubnym :)

Ślub odbył się w malowniczym kościółku w Wieluniu, który został wyjątkowo przyozdobiony. Po obu stronach czerwonego dywanu zostały ustawione nie tylko klimatyczne dekoracje kwiatowe, ale również drewniane tabliczki, na których pojawiły się miłosne sentencje. Para Młoda zdecydowała się na wybór bardzo oryginalnego samochodu do ślubu jakim jest złota Warszawa. Budził on zachwyt nie tylko gości, ale również i przechodniów. To wspaniałe uczucie kiedy Narzeczeni tak czerpią i korzystają z pomysłów naszej konsultantki.

Basia i Marcin zaufali nam do tego stopnia, że ze śmiałością korzystali z naszych pomysłów na organizacje dodatkowych atrakcji dla gości. Dzięki temu wszyscy mogli przygotować swoje ulubione prosecco przy stoliku PIMP YOUR PROSECCO, poprosić o wyjątkowego drinka, a po całonocnej zabawie skorzystać z pierwszej pomocy na poranne bóle głowy. HANGOVER KIT okazał się niezastąpiony!

Parze Młodej życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego! Cudownie jest wrócić do tych wspomnień :) Basiu, Marcinie dziękujemy za wspólnie spędzony czas, zaufanie którym nas obdarzyliście i świetną zabawę!

Zdjęcia: Michał Pawlikowski http://www.pafmedia.com.pl/

 

3 Komentarz
 • Aśka
  Posted at 17:10h, 14 lutego Odpowiedz

  hangover kit – uwielbiam! Super zdjęcia.

 • Fotograf na wesele Gdańsk
  Posted at 12:07h, 11 grudnia Odpowiedz

  Super ujęcia pokazują jak wesele było dopieszczone w każdym calu ;)

 • Emilia
  Posted at 11:27h, 19 sierpnia Odpowiedz

  I właśnie dlatego warto zawsze wybierać jak najbardziej sprawdzone miejsca. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, że w Centrum Molo możecie być zupełnie spokojni o bezpieczeństwo Wasze i gości. To dzisiaj bardzo ważna rzecz, więc tego nie bagatelizujcie.

Napisz komentarz

WordPress spam blocked by CleanTalk.