Łódź: spotkanie w salonie sukien ślubnych

Łódź: spotkanie w salonie sukien ślubnych

Coraz częściej inicjujemy wydarzenia dla Panien Młodych, w których mogą wziąć bezpłatnie udział i uzyskać jak najwięcej informacji dotyczących organizacji i przygotowań ślubno – weselnych. Pod koniec lutego zorganizowałyśmy spotkanie w Łodzi w salonie sukien ślubnych Ines Atelier. Wszystkie Panny Młode mogły przymierzyć nie tylko suknię, ale również zasięgnąć porady dotyczącej organizacji ślubu i wesela, wypróbować makijaż ślubny oraz dopasować bukiet czy wianek ślubny. A wszystko uwieczniał fotograf.

Zaskoczyło nas tak duże zainteresowanie tym wydarzeniem, ale to znaczy, że potrzebujecie takich inicjatyw. Obsługa salonu potrafi celnie doradzić krój sukni ślubnej, a nawet przerobić każdy model sukni według życzenia Klientki. To było bardzo ciekawe jak można łączyć ze sobą różne projkety sukien. Pomagała w tym doświadczona krawcowa. Nasza konsultantka ślubna Agnieszka nie tylko pomagała dobrać krój sukni do sylwetki, ale również odpowiadała na pytania Panien Młodych, które nie mogły same sobie poradzić z niektórymi elementami organizacji. Bardzo szczegółowo udzielała odpowiedzi i zapraszała do bezpośredniego kontaktu z nami. Jak się okazało Klientki skorzystały z cennych uwag i również w kolejnych dniach kontaktowały się, aby zasięgnąć porady. Uzupełnieniem wyboru sukni ślubnej był makijaż wykonany przez Agnieszkę i Justynę, które doradzały jaki rodzaj make-upu najbardziej odpowiada urodzie Klientki. to doświadczenie na pewno pomoże w wyborze ostatecznej wersji makijażu ślubnego. Kiedy Klienki były już umalowane i ubrane w suknie ślubne miały możliwość wyboru buketu ślubnego czy też mniejszej wiązanki albo wianka ślubnego. Wszystkie kwiaty i kompozycje były autorstwa Kwiaciarni Tęcza, która doradzała Klientkom przez cały czas trwania spotkań. Nad wszystkim czuwał Bartek Kalwiński – fotograf [nie tylko :)] ślubny, który uwiecznił każdy etap przygotowań w salonie. Dzieki niemu mamy zdjęcia, którmi mozemy się z Wami podzielić.

Chcemy, aby takie spotkania odbywały się częściej, dla Was, aby ten goracy okres przygotowań był dla Was jeszcze bardziej przyjemny i godny zapamiętania. Niedługo zaplanujemy kiolene spotkania.

Brak komentarzy

Napisz komentarz

WordPress spam blocked by CleanTalk.