LODZ YOU MARRY ME? w Przerwie

23674977_1597734126931745_3705451056345844580_o

LODZ YOU MARRY ME? w Przerwie

LODZ YOU MARRY ME? w łódzkiej restauracji Przerwa to już kolejny cykl spotkań organizowany po targach ślubnych w Łodzi przez właścicieli lokalu. To wspaniała inicjatywa dla wszusykich Par Młodych, które marzą o wyjątkowym ślubie i weselu. W spokojnej atmosferze mogą poznać oferty różnych podwykonawców, spróbować pysznych dań oraz posłuchać zespołów, które grają muzykę na żywo. Do tego zawsze są prelekcje na temat organizacji ślubu i wesela wygłaszane przez nasze konsultantki oraz możlwiość porozmawiania z organizatorami na wszystkie tematy dotyczące planowanego wesela.

Już po raz kolejny Agaya została zaproszona na to spotkanie. Dziękujemy za tę możliwość, to była prawdziwa przyjemność dla nas. Tym razem nasza konsultantka ślubna Ania opowiadała o odwadze w organizacji ślubu i wesela na podstawie swojego własnego. Niezwykły był odzew wszystkich gości, którzy mieli po prelekcji bardzo wiele pytań. To dla nas bardzo wzruszajace, jak nasze historie poruszają i inspirują narzeczonych. Mamy nadzieję, że po spotkaniach w Przerwie doczekamy się wielu ciekawych realizacji.

Pozostałymi gośćmi, którzy zostali zaproszeni do zaprezentowania swoich możliwości byli: Kwiaciarnia Tęcza z Łodzi, z którą również bardzo często współpracujemy a „połączenie” naszych głów pełnych pomysłów skutkuje niezwykłymi realizacjami. Zespół 2f Coverband, którego brzmienie jest dla nas niezwykłe, a wokalistka Kasia ma czarujący i uwodzicielski głos – oby więcej takich muzyków na łódzkim rynku. Perfekcyjne Przyjęcia, gdzie można wypożyczyć wiele ciekawych elementów ślubno – weselnych, którymi sami się niejednokrotnie posiłkujemy. Zaproszenia Koralik, lekkie, eleganckie, nowoczesne – zdolni projektanci są w stanie zrealizować każdy projekt papeterii ślubnej. Panna na wydaniu – niesamowite suknie ślubne projektowane dla Panien Młodych, które lubią zmysłowość, szyk i nowoczesność. Ślub z innej bajki, który uwieczni ten najważniejszy dla Was dzień na fotografiach. Oraz gość, który był z nami pierwszy raz: Lubię wino – somelier doradzajacy jak wybrać odpowiednie wino na swoje wesele.

Tyle niezwykłych osobistości w tak niezwykłym miejscu – musiało być gorąco! I było! A fotorelację możecie zobaczyć i ocenić sami. My nie możemy się doczekać kolejnych spotkań.

Brak komentarzy

Napisz komentarz

WordPress spam blocked by CleanTalk.