Magia zimowego ślubu! Dlaczego warto zdecydować się na ślub w zimie?

03a687211e5ddfa30e6e31483e2cbfac

Magia zimowego ślubu! Dlaczego warto zdecydować się na ślub w zimie?

Powiedziałaś „tak”, klamka zapadła! Twoje marzenie o pięknym ślubie jest tak blisko! Kolejny krok to ustalenie daty ślubu. Zastanawiacie się, jaki miesiąc wybrać na przeżycie tego wyjątkowego dnia…

Od lat w naszej polskiej świadomości pokutuje przekonanie, że najpiękniejszy ślub można zorganizować wiosną i latem, no ewentualnie jesienią, natomiast zima to czas, kiedy na ślub decydują się osoby, które decyzje o nim podjęły nagle, spontanicznie lub wymusiły ją inne okoliczności. Wiadomo też, że rezerwacji terminu ślubu w takich miesiącach, jak maj, czerwiec, lipiec, czy sierpień, a nawet wrzesień trzeba dokonywać z półtora lub dwuletnim wyprzedzeniem. Ostatnio Młode Pary coraz częściej wybierają jednak zimowe miesiące na organizację ślubu poddając się subtelnej, magicznej wręcz aurze zimy, która niesie w sobie nutę tajemnicy i przenosi ich w bajkowej klimat tego szczególnego dnia. Czy to możliwe, żeby Wasz wymarzony ślub odbył się właśnie zimą? Jasne, że tak, bo wyobraźnia nie zna granic! A kiedy marzenia przekuwamy w konkretne czyny, to niesie nas fala której siła potrafi zdziałać cuda i nieoczekiwanie mroźna zima staje się pachnącą wiosną! Wasz ślub może być zatem magiczny, zatopiony w blasku świec i pełen nieziemskich zapachów: cynamonu, cytrusów, korzennych przypraw, goździków czy wanilii, do tego grzane wino i piernik, prażone orzechy…czego chcieć więcej!

Dodatkowo jest mnóstwo korzyści, które przemawiają za zorganizowaniem ślubu właśnie zimą:

  1. Większa dostępność terminów w obiektach organizujących wesela, które w miesiącach wiosenno-letnich są rezerwowane z dużym wyprzedzeniem. Często dotyczy to nie tylko sobót, ale też piątków i niedzieli.

  2. Większa dostępność usługodawców ślubnych, którzy w sezonie zimowym ze względu na mniej napięty grafik są bardziej elastyczni. Tym samym mamy większy wybór dostawców konkretnej usługi i nie musimy decydować się na osobę czy firmę, która jako jedyna ma wolny termin w wybranej przez nas dacie.

  3. Niższa cena usług w obiektach, w których odbywają się śluby i wesela . Coraz częściej już latem hotele, dworki, karczmy kuszą nas promocyjnymi ofertami zapraszając do organizacji swojego wymarzonego ślubu i wesela właśnie u nich. Jako główny argument podając znacznie niższą w stosunku do sezonu letniego stawkę usługi.

  4. Niższe stawki usługodawców ślubnych (m. in zespoły, DJ, choreograf, dostawcy atrakcji). W sezonie letnim ich stawki mogą być wyższe nawet o 30% w stosunku do miesięcy zimowych.

  5. Wysoka frekwencja zaproszonych gości. Organizując wesele zimą możecie liczyć na niemal 100% frekwencję Waszych gości. Świąteczna aura, a potem karnawałowe szaleństwa, to czas, kiedy ludzie chętnie się spotykają, szukając bliskości i ciepła innych, energii i pozytywnych wibracji. Częsty brak słońca rekompensują sobie kontaktami z innymi ludźmi. A ślub to niewątpliwie wydarzenie, niosące w sobie ogromną dawką pozytywnych emocji i sprzyjające kontaktom z ludźmi.

  6. Zimowa sceneria i nastrojowe dekoracje to kolejny znakomity powód, by swój ślub zaplanować właśnie w tym okresie. Inspiracje rodzą się niemal same: zapadający szybko zmierzch, płonące świece, pochodnie, kominek, ognisko, w powietrzu zapach żywicy, kulig, sanie…gra światła, gra zmysłów! A to wszystko w scenerii otulonych śnieżną pierzyną gór, lasu…Wasza sesja zdjęciowa przenosi Was do bajkowego świata, Wasze marzenia się spełniły!

Szczęśliwi, uśmiechnięci i spełnieni, już jako Mąż i Żona wyruszacie w kolejną podróż, podróż poślubną na ciepłą, rajską wyspę. I to kolejna korzyść z organizacji ślubu zimą, bo w tym okresie oferty biur podróży, kuszące słońcem, piaskiem, morskimi falami i zapachem świeżo wyciskanych soków, są znacznie niższe niż w sezonie letnim!

To co już wiecie, jaki miesiąc uczynić tym wyjątkowym w Waszym życiu?:)

Brak komentarzy

Napisz komentarz

WordPress spam blocked by CleanTalk.