Mickey Mouse motywem ślubu i wesela? Dlaczego nie!

zdjecie-pary-mlodej

Mickey Mouse motywem ślubu i wesela? Dlaczego nie!

Kilka tygodni temu otrzymałyśmy zapytanie od Pary Młodej dotyczące organizacji ślubu w plenerze oraz wesela. Co w tym nietypowego? Motyw tego wesela. Para Młoda chciała mieć ślub w kolorach i z motywem Myszki Miki. Początkowo miałyśmy pewne obawy, ale okazało się, że zupełnie niepotrzebnie. I tę bajkową postać z dzieciństwa można wykorzystać w bardzo subtelny sposób. Jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach. Wam pokażemy, że każdy pomysł jest świetny!

Ta disneyowska postać jest tak znana, że nie jest konieczne wykorzystanie jej w pełni kolorach. Do zaproszeń można wykorzystać kontur postaci. Każdy ją rozpozna, a dzięki takiemu zabiegowi otrzymamy subtelne zaproszenie nawiązujące tematyką do motywu przewodniego. Wolicie wykorzystać kolory? Może czerwony, który był nieodzownym atrybutem Myszki Miki. Ten kolor może stanowić tło, delikatny detal, albo element przewodni jak kwiaty. Możliwości jest wiele!

Kwiaty… Czy możliwe jest ułożenie tylko standardowych kształtów bukietów? Ależ oczywiście, ze nie! chcecie mieć coś niepowtarzalnego co zostanie zapamiętane przez wszystkich? Gorąco polecamy bukiety w kształcie główki myszki. Na pewno nie często spotkacie taki bukiet ślubny. Ten jest wart zapamiętania!

 

Możliwości wykorzystania tego motywu jest niezliczona ilość, a wesele nie będzie wyglądało jak plac zabaw dla dzieci. Postarajcie się o same subtelności w dekoracjach. Stonowane kolory dekoracji kwiatowej będą idealnie współgrały ze wspomnianym kształtem główki myszki, numery stołów mogą zawierać ten sam motyw co zaproszenie, elementy dekoracyjne jak słoiczki czy buteleczki niech mają doklejone główki lub całe postacie jako wyróżniający detal. I zobaczcie te torty! Nie potrzeba nic więcej jak odrobinę pomysłowości!

Para Młoda też może zachować wszystko w ukrytych detalach. Dla odważniejszych pozostają nakrycia głowy nawiązujące do tej tematyki, albo ubiory Pary Młodej.

Myszka Miki to motyw, którym na pewno warto się bawić!

Macie swoją ulubioną bajkę albo postać? Napiszcie do nas a my pomożemy wykorzystać Wam ten motyw w dniu ślubu i wesela. A tuż po bajkowym ślubie przekażemy Wam relację jak wyszło z Myszką Miki :)

 

 

Brak komentarzy

Napisz komentarz

WordPress spam blocked by CleanTalk.