Naturalna elegancja i nieziemski upał, czyli wesele Marty i Mateusza

1 (19)

Naturalna elegancja i nieziemski upał, czyli wesele Marty i Mateusza

W pewien upalny sierpniowy dzień rozpoczęły się przygotowania do ślubu i wesela Marty i Mateusza. Towarzyszyliśmy Parze na ok. 2 miesiące przed uroczystością dopinając, organizując, radząc i koordynując wszystkie elementy, które wcześniej zaplanowali sami. Zawsze weseli, trochę na przekór stawiający się tradycjom ;) i wiedzący czego chcą Marta i Mateusz wybrali wesele w eleganckim stylu w jasnych barwach pudrowego różu, złamanej bieli i zieleni z dużą ilością światła z girland. Nad wyraz udana pogoda dała się wszystkim we znaki, ale jak przyjemnie było spędzać czas na rozmowach z rodziną i przyjaciólmi w ogrodzie! :) Miało być elegancko, z klasą, ale też przyjaźnie i na luzie… i bardzo się udało!

Ślub Para Młoda wzięła w zabytkowym Kościele Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny w Serocku (śmiałyśmy się, że poszli w ślady słynnej Pary – Państwa Lewandowskich, jednak powod wyboru tej parafii był zgoła odmienny,w tym kościele wcześniej brali ślub Rodzice i Dziadkowie Marty, więc to chęć kontynuowania pewnej rodzinnej tradycji). Malownicza okolica kościoła nad rzeką pozwoliła napawać się gościom widokami w oczekiwaniu na uściski, pocałunki i złożenie życzeń Nowożeńcom.

Dekoracje utrzymaliśmy w jasnych, pudrowych kolorach, które były od początku wyborem Panny Młodej. Zieleń dopełniła całości. Świetlne girlandy dały niezwykły efekt wieczorem i skomponowały się z nowoczesną, elegancką salą w Villi Omnia.

Po udanej uroczystości zaślubin, powitaniu chlebem i solą przez rodziców, pierwszym tańcu i innych obowiązkowych elementach nastał czas na szaloną zabawę do białego rana! Podziwiamy gości, którzy nie zwalniali tempa w temperaturze ponad 30 stopni!

I na koniec ujęcie z sesji slubnej tylko we dwoje :-) Marto i Mateuszu dziękujemy, że mogliśmy dzielić ten dzień z Wami! Wszytskiego najlepszego na nowej drodze życia!

Fotograf: Światłołap https://www.swiatlolap.pl/

Brak komentarzy

Napisz komentarz

WordPress spam blocked by CleanTalk.