Planowany ślub w plenerze w Łodzi

stół ślub dekoracje sala

Planowany ślub w plenerze w Łodzi

Jakiś czas temu zgłosiła się do nas Para z Łodzi z prośbą o pomoc w organizacji ich wymarzonego, najpiękniejszego dnia ślubu i wesela. Narzeczeni mieli wybraną wyjątkową datę, do której nie zostało wiele czasu – 3 miesiące. Poza określonym terminem nic, a w naszych głowach od razu rodziło się mnóstwo pomysłów…

Ślub w plenerze, bez weselnego przepychu, zdecydowanie lekko i świeżo, z charakterem minimalistycznym i romantycznym, współgrającym z naturą Pary. Dominujący kolor bieli, odcienie szarości i niebieskiego – styl skandynawski, zachwycił Naszą Parę.

Ogród z białym dywanem i przybraną kwiatami altaną z pewnością pasuje do wybranego stylu, a ciepłą naturę i blask nadadzą świece, lampiony i latarenki.

 

Im mniej tym więcej, czyli sala na przyjęcie w stylu skandynawskim. Jasne wnętrze z dominacją bieli i połączenia szarości, sprawia wrażenie bardzo minimalistycznego. Każdy element dekoracyjny spełnia tu ważną rolę i w efekcie końcowym staje się bardzo imponujący.

Romantyczny i prosty styl całkowicie wkupił się w gust Panny Młodej. Delikatnie podkreśla urodę Panny Młodej. Przy zwiewnej, delikatnej, prostej, ale przepięknej sukni możemy pozwolić sobie na wianek czy opaskę z kwiatów.

Można powiedzieć, że papeteria ślubna w stylu skandynawskim jest zawsze trendy. Przez skromność i minimalizm zachowuje ponadczasowy charakter.

Styl skandynawski może kojarzyć się z zimnym klimatem, ale można zorganizować ślub i wesele w takim charakterze o każdej porze roku i wbrew pozorom otrzymujemy ciepły i świeży nastrój. Nie macie pomysłu na swój ślub i wesele a zostało Wam już niewiele czasu? Zapraszamy do kontaktu z nami. Poznając Was możemy zaproponować idealne rozwiązania.

 

Zdjęcia: pinterest.com, insideweddings.com, dyal.net, blog.christmaslightsetc.com, wedbook.com, modernwedding.com.au, nordicstylemag.com

Brak komentarzy

Napisz komentarz

WordPress spam blocked by CleanTalk.