PODRÓŻNICZE WESELE AGNIESZKI I ADRIANA

untitled-421

PODRÓŻNICZE WESELE AGNIESZKI I ADRIANA

Podróże i motoryzacja – połączenie dwóch pasji znalazło swoje odzwierciedlenie w ślubnym motywie Pary. Pomysł był znany od początku potrzebował jedynie zaplanowania w postaci dodatków i atrakcji weselnych. Przygotowania w ulewny dzień przed ślubem zaowocowały wspaniałą uroczystością, w której finalnie nawet słońce postanowiło uczestniczyć :-)

 

Elegancji wystrojowi nadały kwiaty i dodatki w biało-szaro-różowych kolorach. Motyw podróżniczy przeplatał się w różnych elementach wesela. Agnieszka i Adrian zaprosili swoich gości w podróż dookoła świata.

 

Wesele miało również świetną oprawę muzyczną – DJ Pavlo grał do wczesnych godzin porannych, a goście wychodzili dziękując za świetną zabawę. Wrocławska konsultantka ślubna mogła cieszyć się sukcesem i szczęściem Młodej Pary!

 

Zdjęcia: Olek Bortel Photography

2 Komentarz
  • Sebastian
    Posted at 09:54h, 11 grudnia Odpowiedz

    Super, że Para postanowiła pokazać swój charakter i zainteresowania poprzez dodatki :)

  • Anulaa
    Posted at 20:20h, 26 sierpnia Odpowiedz

    Wygląda to super. Ja bardzo sobie cenię takie wyjątkowe wesela, na których wszyscy czują niesamowity klimat. Ja też rozważam imprezę z tematem wiodącym, ale na razie jestem na etapie wyboru sali. Chyba zdecydujemy się na Hotel Magellan, bo fajnie on wygląda i ma miłą obsługę. Mieliście może tam jakiś event? Z chęcią posłucham opinii :)

Napisz komentarz

WordPress spam blocked by CleanTalk.