Podziękowanie dla świadków

Rola świadka jest nieoceniona i przekonała się o tym nie jedna Panna Młoda i nie jeden Pan Młody. Jeśli nie konsultanci ślubni, a czasem z konsultantami to oni pomagają przy organizacji wesela, doradzają, urządzają wieczory panieńskie i kawalerskie. Zadań i obowiązków uzbiera się pokaźna liczba. Z tego powodu Nowożeńcy chcą symbolicznie podziękować za poświęcony czas i dumne pełnienie roli świadka.

Jednym z pomysłów na miły upominek, który będzie jednocześnie przypominał o uroczystości jest album ze zdjęciami. Kilkanaście zdjęć dobrej jakości wywołane w dużym formacie i oprawione w eleganckim albumie będą piękną pamiątką. Świadkowie poczują, że ich rola na ślubie i weselu była bardzo ważna dla Pary Młodej i świetnie ją odegrali.

Podobnym podziękowaniem może być jedno zdjęcie pary Młodej ze świadkami lub osobno Panny Młodej z druhną, a Pana Młodego z drużbą. Ładna drewniana ramka doda uroku podziękowania i będzie wzbudzać wspomnienia z tego pięknego dnia.

Podczas przyjęcia weselnego Państwo Młodzi mogą zadedykować piosenkę dla swoich świadków. Symboliczne podziękowanie, ale równie efektowne. Warto wybrać wesołą piosenkę lub taką, która jest znana świadkom i przywołuje miłe wspomnienia. Taka forma sprawdzi się, gdy świadkami są osoby bardzo bliskie Parze Młodej i świetnie znamy ich gust muzyczny.

organizacja-wesela1

positivepsychologynews.com

(Marta)

Brak komentarzy

Napisz komentarz

WordPress spam blocked by CleanTalk.