Polsko-francuska podróż

motyw slubu podroz

Polsko-francuska podróż

Dzisiaj przedstawię jedną z naszych par, polsko-francuski duet. Już nie mogę się doczekać tego wesela, bo będzie świetna zabawa. Międzynarodowa para, rodzina i przyjaciele ze wszystkich stron świata. Obydwoje chcieliby pochwalić się swoją kulturą i kuchnią, dlatego też przygotowujemy stół polski i francuski, będą sery, wina, regionalne potrawy francuskie, ale na pewno nie zabraknie też pierogów. Motywem przewodnim wesela jest podróż. Sami całe życie żyją na walizkach i dzięki tej ciekawości świata udało im się poznać i pokochać. Poniżej znajdziecie kilka inspiracji, którymi kierujemy się w wyborze dekoracji.

Para chciałaby poprzez aranżację wnętrza restauracji oddać jak najlepiej charakter ich związku. Świetnym wstępem do tego był projekt zaproszenia, gdzie na okładce umieścili mapę Europy, a na niej zaznaczone zostały najważniejsze dla nich miejsca, tj. miejsce urodzenia, pierwszego spotkania, obecnego zamieszkania i ślubu.

 

Bez tytułu. podróżjpg

 

Aktualnie pracujemy nad ułożeniem listy piosenek i zabaw weselnych, tak aby każdy znalazł coś miłego dla siebie, a rodziny mogły się lepiej poznać.  Czy macie jakieś sugestie, jakie zabawy sprawdziłyby się najlepiej w takim międzynarodowym gronie?

 

źródło zdjęć: pinterest

1Komentarz
  • Kasia
    Posted at 16:45h, 24 maja Odpowiedz

    Na liscie piosenek musi byc „Emmenez-moi au bout de la terre” (czyli zaberz mnie na koniec swiata Anznavoura) :-)

Napisz komentarz

WordPress spam blocked by CleanTalk.