Iza & Abhishek

Kategoria
Klasyczne, Międzynarodowe
O tym projekcie

Para przyleciała na ślub z Holandii, gdzie mieszka na co dzień. W jednej z podwarszawskich miejscowości, w rodzinnym kościele Panny Młodej odbył się ślub dwujęzyczny: polsko-angielski. Goście od strony Pana Młodego przylecieli z Indii. Mieszanka kultur i języków stworzyła niesamowity efekt. Mama Pana Młodego zaprezentowała się w odświętnym narodowym stroju, sari, z namalowaną Bindi na czole. Pokazała tym samym, że Jej wiara, w której wychowała syna popiera ten związek i w pełni akceptuje przyszłą synową. Był to wzruszający gest!

Suknia z trenem, buty i kwiaty: wszystko klasyczne, delikatne i urocze. Całość bardzo elegancka i pełna uroku. Nie zabrakło prezentów dla gości: cukierków z inicjałami w kolorze przewodnim wesela, wszystkie elementy papeterii zgadzały się rownież z bardzo delikatnie zaakcentowanym motywem ślubu: sercem w kolorze fioletowym. Wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Organizacja tego ślubu i wesela wymagała sporo energii, dużo inspiracji, wielu telefonów, ale efekt był wspaniały! Nawet pogoda nie spłatała nam figla:) Przez cały dzień byłyśmy na koordynacji dnia ślubu i wesela. Przy kościele pomogłyśmy logistycznie, spakowałyśmy gości, upewniliśmy wszystkich kierowców co do drogi i ruszyłyśmy do sali.  Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia kochani! Oby ten uśmiech nigdy nie schodził z Waszych twarzy:)