Kasia i Sylwester

Kategoria
Klasyczne
O tym projekcie

Cóż to był za ślub! Anielski, rozbrzmiewający w całej przestrzeni gotyckiej katedry! I oni: uśmiechnięci, szczęśliwi. Suknia ślubna z długim trenem, mimo swego bogactwa delikatna i zdobna. I śpiew czystych silnych damskich i męskich głosów. To był zdecydowanie jeden z najpiękniejszych ślubów w Katedrze w tym sezonie. Kościół wypełniony po brzegi. Cudowne kazanie specjalnie dla Młodych i goście Pary Młodej siedzący jak zaklęci. O takim ślubie marzy każdy.

Organizowałyśmy ten ślub i wesele niemal w całości, w bardzo szybkim tempie. Po dwóch miesiącach wszystko było przygotowane i dopięte. Sala pełna uroku, delikatnie podświetlone wnętrza, świetna kuchnia. Dania wykwintne, wybrane specjalnie przez Państwo Młodych podczas specjalnej degustacji. A Para Młoda elegancka, dostojna, uśmiechnięta. Nasza konsultantka ślubna czuwała nad przebiegiem przyjęcia weselnego, pomagała Parze Młodej odbierać prezenty, upinała suknię, odpowiadała na wiele pytań gości weselnych. Plus, co jak zawsze ważne, jako konsultant ślubny logistycznie łączyła przebieg wydarzeń i koordynowała całość ceremonii i przyjęcia.

A zdjęcia plenerowe odbyły się w zupełnie nieoczekiwanym miejscu! Młodzi chcieli je mieć u siebie w domu i w nowoczesnej scenerii fabrycznej. Zdjęcia bardzo delikatne, naturalne, ciepłe. Właśnie o taki efekt Parze chodziło!