Ślub Agaty i Jakuba pod Łodzią

Ślub Agaty i Jakuba pod Łodzią

To było dla nas niezwykłe doświadczenie. Agata i Jakub zobaczyli nas pierwszy raz na ślubie swoich znajomych, gdzie odpowiadałyśmy za organizacje i koordynację. Oboje stwierdzili, że taka pomoc bardzo im się przyda. Chcieli czuć się spokojnie i bezpiecznie podczas swojego ślubu i wesela. Jednak z decyzją długo się wstrzymywali. I tak nasza współpraca rozpoczęła się na dwa tygodnie przed terminem ślubu i wesela. Pomimo, że prawie wszystko zostało już zamówione musiałyśmy dopilnować wielu szczegółów. W ostatniej chwili Panna Młoda zrezygnowała ze swojej makijażystki, ale uratowałyśmy sytuację. Nasza propozycja nowej makijażystki bardzo się spodobała Agacie. Po kilku pożarach i udanych ich ugaszeniach nadszedł tak długo oczekiwany dzień. Było wspaniale. Zobaczcie sami!

Ślub odbył się w niewielkim kościele w Łodzi. Para Młoda podczas mszy była bardzo skupiona, ale zaraz po złożeniu przysięgi małżeńskiej nie było końca uśmiechom. Przy wyjściu z kościoła Młodzi zostali obrzuceni naturalnymi płatkami róż. Efekt oszałamiający.

Para Młoda przyjechała na salę wybranym przez Pana Młodego cabrioletem. Na szczęście pogoda dopisała i nawet fryzura Panny Młodej się nie popsuła. Wszyscy czekali na nich z niecierpliwością. Zgodnie z pomysłem Nowożeńców goście czekali na nich po drugiej stronie Pałacu. Agata i Jakub mieli chwilę czasu na wspólne zdjęcia, a wszystkich gości powitali z tarasu. To był strzał w dziesiątkę!

Na sali dopilnowałyśmy wszystkich szczegółów. Sala była cała w bieli z zielonymi elementami dekoracji kwiatowych i złotymi dodatkami. Do całej papeterii wykorzystano pismo „na maszynie” co podkreślało urok wnętrza pałacu. A zamiast tradycyjnych numerów na stoły wykorzystano książki.

Szczególnie ważnym elementem dla Pary Młodej był stół z Księgą Gości. Zajęłyśmy się nim osobiście [łącznie z dokonaniem zakupów] i spełniłyśmy marzenia Agaty i Jakuba. Taki stół był nietuzinkową atrakcją dla wszystkich Gości. Dodatkowo przygotowany drink bar stał się miejscem spotkań gości chcących odpocząć.

Potem już tylko pozostała dobra zabawa wśród najbliższych. Pierwszy taniec, krojenie tortu i odpoczynek w ogrodzie, który po zmroku oświetlały lampy i świece. Zabawa trwała do samego rana.

Dziękujemy za zdjęcia: NibyNiby Pgotography

Dekoracje florystyczne: Floral Deco

Stół z Księgą Gości: Agaya Konsultanci Ślubni

Brak komentarzy

Napisz komentarz

WordPress spam blocked by CleanTalk.