Ślub Basi i Adriana w łódzkiej Katedrze

Slub w lato Agaya 6

Ślub Basi i Adriana w łódzkiej Katedrze

To jedna z tych bardziej żywiołowych  roześmianych Par Młodych. Ona pełna pomysłów, szybka w podejmowaniu decyzji, potrzebowała pomocy w pomyśle na całość ślubu i wesela oraz potwierdzeń swoich wyborów. Nie było takiej potrzeby, jej świetne wyczucie smaku i nasze wskazówki sprawiły, ze sam ślub jak i wesele były bardzo eleganckie. On zapatrzony w swoją przyszłą małżonkę zawsze starał się uśmiechem rozładować napięcie. W wielu kwestiach milczał, ale jednej nie mógł nikomu oddać – samochód. Jak wielu Panom Młodym zostawiono wybór pojazdu, a co za tym idzie, było luksusowo i szybko.

Basia i Adrian wzięli ślub w bardzo słoneczny i ciepły dzień tuż po południu. W tych pięknych okolicznościach wyglądali jak zaczarowana para z bajki. W wymarzonej sukni, dopasowanym garniturze. Ze wszystkimi dodatkami, które zostały dokładnie zaplanowane.

Pomimo dużego stresu przed sam dzień ślubu był bardzo wesoły. Nasza konsultantka odpowiednio wcześniej dopilnowała wszystkich szczegółów, a w dniu uroczystości była z Parą Młodą od samego poranka. Na specjalne życzenie Pary Młodej została z nimi dłużej niż planowano, aby czuli się bezpiecznie. Jak widać dla naszych wedding planerek nie ma rzeczy niemożliwych.

Wesele w kolorach bieli i złota miało nie tylko piękną oprawę kolorystyczną, ale również muzyczną. Zabawa skończyła się po północy, a młodzi małżonkowie wychodząc jako ostatni wiedzieli, że wszystko wyszło lepiej niż planowano. Oto kolejny sukces łódzkich konsultantek.

Zdjęcia dzięki Niby Niby Photography

Brak komentarzy

Napisz komentarz

WordPress spam blocked by CleanTalk.