Ślub i wesele z Myszką Miki w tle

Plener slubny w Anglii Agaya 4 — kopia

Ślub i wesele z Myszką Miki w tle

Takie pomysły tylko z nami :) Aneta i Marek to cudowna para, ceniąca wartości rodzinne, świadoma i pewna swoich wyborów. Dlatego nie było dla nas zaskoczeniem, że zdecydowali się na tak nietypowy motyw przewodni jak Myszka Miki. Miało wyjść z klasą, elegancko, nie bajkowo. I udało się! O takim ślubie marzyli. A nie był to jedyny wyjątkowy wybór Pary Młodej.

Codzienne życie wiodą poza granicami Polski, dlatego bardzo im zależało na tym, aby dzień ślubu był zupełnie wyjątkowy. Aneta marzyła, aby odbył się on w posiadłości dziadków niedaleko Łodzi. Wszyscy pracowali nad tym, aby odpowiednio przygotować miejsce do tak ważnej ceremonii. Dziadek zbudował nawet altanę ślubną. Widoki były niezapomniane i choć wszystko wskazywało na to, że spadnie deszcz, po burzy wyszło słońce.

Do ślubu Państwo Młodzi podjechali ukochanym samochodem marki Mazda Pana Młodego. Został on specjalnie dla niego przywieziony z miejsca zamieszkania, altana ślubna została udekorowana, aby podkreślić lekkość całej oprawy. O resztę zadbałyśmy my. Musiałyśmy dopilnować, aby każdy szczegół był odpowiednio dopracowany. Efekt końcowy spełniał wszystkie oczekiwania.

Sala weselna również została przygotowana według życzeń Anety i Marka. Tutaj mieli dużo wkładu własnego. Anecie sprawiło dużo radości szukanie odpowiednich dekoracji, które podkreślą tematykę wesela.

Jak widać nie trzeba się bać swoich pomysłów. Przy odpowiedniej pomocy każdy temat można zrealizować tak, aby budził zachwyt wśród gości.

Anecie i Markowi jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego! A praca z Wami to czysta przyjemność.

Zdjęcia: www.kamila-kedziora.com

3 Komentarz
 • Michalina
  Posted at 10:59h, 13 lutego Odpowiedz

  Piękne i bardzo oryginalne zdjęcia. Ciekawy pomysł na sesję. Ślub i wesele wcale nie musi być na poważnie :)

 • Artcom
  Posted at 10:31h, 18 grudnia Odpowiedz

  Uwielbiam nieszablonowe motywy weselne. Szczególnie uwiecznione na tak pięknych fotografiach! Dosłownie – jak z bajki.

 • Wesele Orneta
  Posted at 14:33h, 05 sierpnia Odpowiedz

  Świetny fotoreportaż. Bardzo ładne zdjęcia i oryginalne zdjęcia.

Napisz komentarz

WordPress spam blocked by CleanTalk.