Ślub na wózku

c59blub-na-wc3b3zku
Myślałam sobie wczoraj o tym, jaki chciałabym zorganizować ślub. I, wiecie, pomyślałam, że jakokonsultant ślubny chciałabym pomóc w organizacji ślubu na kółkach, czyli ślubu z osobą niepełnosprawną. Albo ślubu osób niepełnosprawnych. W zasadzie organizacyjnie taki ślub i wesele niewiele się różni od innych. Tak myślę. Są takie same sprawy do załatwienia, jest jak zawsze multum telefonów o wolne terminy, tak jak zawsze są olbrzymie emocje. Może jak jest ślub na wózku to są jakieś drobne sprawy techniczne, na które dodatkowo trzeba zwrócić uwagę. Zwykłe bariery architektoniczne, o których zazwyczaj się nie myśli. Ale poza tym organizacja ślubu z osoba niepełnosprawną, czy też, właśnie popularnie nazywany ślub na wózku, tak myślę, niczym się nie różni od innych. Panna Młoda i tak zawsze wygląda pięknie, jak się uśmiecha. Ona i On, jak się na siebie patrzą. I pod tym względem to też jest takie piękne, niepowtarzalne, ale tak samo niepowtarzalne jak w przypadku każdego innego ślubu. Pewne jest, że bym płakała na takim ślubie na wózku. Ale to też tak jak zawsze:)

Przez całe życie mam kontakt z osobą niepełnosprawną. Ale być może jest trochę inaczej z taką osobą być stosunkowo blisko a organizować ślub i wesele Pary niepełnosprawnej. Co sądzicie?

Więc czekam, może jeszcze zorganizuję taki ślub na wózku. Los jest w końcu przewrotny i nieprzewidywalny:).

(Agata)

Zdjęcie: Glow Images/East News ze strony http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/521635,Heroiczna-walka-Niepelnosprawni-moga-wziac-slub (na dzień 19.07.2013)

Brak komentarzy

Napisz komentarz

WordPress spam blocked by CleanTalk.