biale tulipany slub Warszawa

20 kwi Ślub pełen tulipanów

Wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami. A wraz z nią najpiękniejsze kwiaty wiosenne, które idealnie nadają się jako motyw przewodni ślubu i wesela: tulipany. Tulipany w bukiecie ślubnym mają świeżość i rześkość. Dostępne są w zasadzie przez cały rok w różnych kolorach, ale wiosna to bardzo naturalny czas, kiedy Pary Młode o nich myślą. Ślub często kojarzy się z bielą, dlatego można wybrać bukiet ślubny z białych tulipanów:

Ale tulipany na ślubie i weselu to nie tylko biel. Bukiet ślubny z tulipanów może mieć też zupełnie inne barwy: od bieli, poprzez róż do mocnego bordo. Tulipany w bukiecie ślubnym lubią też towarzystwo innych kwiatów: róż, peonii, frezji, szafirków, narcyzów czy lawendy.

 

Tulipany na ślubie i weselu mogą być również wykorzystane jako dekoracja pojawiająca się podczas całego dnia ślubu: w kościele, sali weselnej, na stołach, jako element dekoracyjny serwetek lub kwiaty w butonierkach. Tulipany na ślubie są wdzięczne same jako kwiaty, stanowiąc doskonałe rozwiązanie nawet na niskobudżetowy ślub, świetnie wyglądają też w kompozycjach z innymi kwiatami. Wielość ich barw daje też szerokie pole do popisu, jeśli Para Młoda chce mieć konkretny kolor ślubu i wesela.

Jako motyw ślubu tulipany mogą być tez wykorzystane w innych elementach ślubu i wesela: papeterii czy torcie weselnym. Ale niekoniecznie. Pozostałe elementy mogą po prostu nawiązywać do wybranego koloru ślubu.

Chcesz mieć ślub pełen tulipanów? Zgłoś się do naszych konsultantów ślubnych!

 

Źródło zdjęć: pinterest

 

 

1Komentarz
  • Aleksandra
    Posted at 22:35h, 09 października Odpowiedz

    Czy żółte tulipany na ślubie to dobry wybór czy zły omen?

Napisz komentarz

WordPress spam blocked by CleanTalk.