Ślub polsko – rumuński w Łodzi!

blog27

Ślub polsko – rumuński w Łodzi!

Do dzisiaj wspomnienia ślubu i wesela tej pary są bardzo żywe. Roxana i Michał są absolutnie wyjątkowi. Oboje bardzo spokojni, opanowani i konkretni. Miałyśmy ułatwione zadanie pracując z parą według ich najdrobniejszych wskazań, ale nie obyło się bez zaskakujących sytuacji.

Panna Młoda jest narodowości rumuńskiej i musiała uzyskać pozwolenia na zawarcie związku małżeńskiego w Polsce. Na kilkanaście dni przed ślubem okazało się, że nie są to dokumenty akceptowane przez nasz USC. Do ślubu mogło nie dojść. Dzięki opanowaniu Roxany i Michała oraz naszej wiedzy odpowiedni dokument został sporządzony w ambasadzie w Warszawie, a Para Młoda miała krótką wycieczkę do stolicy. Wszystko się udało!

Ceremonia zaślubin odbyła się w pięknych wnętrzach jednego z łódzkich pałaców, a Państwo Młodzi choć trochę spóźnieni dojechali białym mini. To było spełnienie ich marzeń. Podczas ślubu na ich twarzach cały czas było widać uśmiech i radość. Łzy wzruszenia popłynęły prawie u wszystkich gości. Doniosłości tej chwili dodawała piękna oprawa gitary akustycznej. Ach co to był za ślub!

Wesele odbyło się w industrialnych wnętrzach łódzkiej restauracji. Cała dekoracja, w najmniejszym szczególe została dopasowana do charakteru sali. Czarna papeteria z białymi ozdobnymi napisami, metalowe kubki z kwiatami i pomalowane na biało europalety, na których zawisły ozdobne kwiaty przed wejściem. Na wszystkich gościach zrobiło to duże wrażenie. Była także niespodzianka – serwowana pizza prosto z pieca. Chętnych było wielu! Wesele po tradycyjnym krojeniu tortu trwało jeszcze długo, a toastom i tańcom nie było końca.

Jeszcze raz życzymy Parze Młodej wszystkiego najlepszego!

 

Zdjęcia: www.blyskotliwy.com

Brak komentarzy

Napisz komentarz

WordPress spam blocked by CleanTalk.