makijaż Panny Mlodej

Ślub polsko – włoski w Warszawie

Cudowna Para Młoda – Aleksandra i Andrea, pełni energii i optymizmu. Zwolennicy niestandardowych rozwiązań i otwarci na pomysły Konsultantki. Na co dzień mieszkają we Włoszech, więc większość zadań rozwiązywaliśmy za pomocą maila, skypa lub rozmów telefonicznych. Bardzo zdecydowani :) Ślub i wesele okazały się pełne radości, wzruszeń i niespodzianek, które powodowały szeroki uśmiech u Gości.

W dniu ślubu od samego rana padał ulewny deszcz. W głowie obmyślane już były scenariusze jak rozwiązać problem niepogody. Podczas przygotowań do ślubu wszyscy prześcigali się w pomysłach. Na szczęście kiedy Para Młoda wychodziła na niebie pojawiło się piękne słońce.

Aleksandra i Andrea po wzruszającym ślubie, pojechali na zdjęcia plenerowe, a goście wraz z przewodnikiem wyruszyli zwiedzać Warszawę. Była to niespodzianka zorganizowana dla wszystkich gości.  Szczególna dla rodziny Pana Młodego, którzy nie mieli wcześniej okazji zobaczyć stolicy. Jak się okazało goście ze strony Panny Młodej również byli podekscytowani wycieczką.

Do Sali weselnej, która była oddalona od centrum Warszawy  o kilkanaście kilometrów goście zostali przywiezieni dwupoziomowym, czerwonym autobusem w stylu angielskim. Humory wszystkim dopisywały, a Para Młoda została tradycyjnie powitana chlebem, solą i wódką.

Motywem przewodnim tego wesela był styl rustykalny i rumianek obecny na zaproszeniach, winietkach i w dekoracjach florystycznych. Całość idealnie wpasowała się w klimat sali. Temperament Pary Młodej porywał wszystkich gości do zabawy, dzięki czemu tańce trwały do samego końca. Podczas wesela było wiele chwil wzruszeń, które na długo zapamiętamy. Serdeczność wszystkich gości, a w szczególności najbliższej rodziny Pary Młodej sprawiła, że nasza praca była wielką przyjemnością.

Olu, Andrea bardzo Wam dziękujemy za wspólnie spędzony czas podczas przygotowań, jak i możliwość towarzyszenia Wam w tak ważnym dla Was dniu.

Życzymy samego szczęścia

Ania i Magda

Brak komentarzy

Napisz komentarz

WordPress spam blocked by CleanTalk.