slub katolicko-prawoslawny Warszawa

Ślub prawosławny w Warszawie

Nowy sezon rozpoczynamy wspaniałym ślubem prawosławnym w Warszawie. Para jest wyjątkowa: on-Polak, ona półkrwi Rosjanka i Gruzinka. Ślub organizujemy kompleksowo w niepełny miesiąc. Międzynarodowa atmosfera, wspaniałe, eleganckie miejsce na wesele. Ślub w jednej z najpiękniejszych cerkwi w Warszawie, w cerkwi św. Magdaleny na Pradze.

Ślub cerkiewny różni się swym obrządkiem od ślubu katolickiego. Najbardziej charakterystycznym elementem są korony, które świadkowie trzymają nad głowami Pary Młodej podczas ceremonii. To kolejny ślub prawosławny, który organizujemy w Warszawie.

Para jako kolor przewodni wybrała biel. Będzie cudownie! Wnętrza pałacu, w którym będą mieć przyjęcie weselne, będą eleganckie i przybrane z wdziękiem. Również bukiet ślubny będzie biały, dokładnie dopracowany. Jednak Para zdecydowała się też na lekkie złamanie bieli i wprowadzenie elementów granatu jako koloru drugiego, przeznaczonego dla świadków. Chcielibyście mieć biały kolor jako kolor przewodni?

Jutrzejszy ślub prawosławny będzie zdarzeniem wyjątkowym. Wyjątkowa jest Para Młoda, wyjątkowi goście, wyjątkowe miejsce. Jak zawsze na dzień przed ślubem emocje są olbrzymie. Goście już przyjechali, Para Młoda wymienia z nami ostatnie informacje i potwierdza przebieg dnia ślubu. Podwykonawcy dostali już Scenariusze Dnia Ślubu i są przygotowani do pracy. Wszystko jest pod kontrolą.

źródło zdjęć: pinterest

Brak komentarzy

Napisz komentarz

WordPress spam blocked by CleanTalk.