Ślub w pałacu pod Warszawą: Ania i Javier

 

Taki ślub zapamiętuje się na całe życie. Pan Młody z Kolumbii, Panna Młoda z Polski. Wymieszanie kultur i języków. Międzynarodowy klimat. Wszędzie polski, hiszpański i angielski. Ślub w Polsce pokazał zagranicznym gościom urok polskiej tradycji ślubu i wesela. Był na wielu płaszczyznach bardzo klasyczny, ale klasycznie urokliwy. Delikatny, świeży, tak jak Panna Młoda. Z drugiej jednak nowoczesny w rozwiązaniach i pomysłach. Dla nas ten dzień był intensywnym dniem pracy, aby dograć wszystkie szczegóły. Udało się przepięknie.

Sam ślub w deszczu. Przydała się nasza biała parasolka ślubna, którą zawsze wozimy na wszelki wypadek:). Po ślubie niebo się rozpogodziło a deszcz spadł dopiero po przyjeździe do pałacu. To olbrzymi uśmiech losu! Pełnię szczęścia całego dnia dopełniło zwycięstwo drużyny piłkarskiej z Kolumbii. A później zabawa trwała przez całą noc i dzień następny.

Przedstawiamy Wam kilka pierwszych zdjęć z tego ślubu i wesela. Cudownych, dopracowanych, delikatnych. Esencja tej pary.


I jeszcze na ostatek: nasza konsultantka ślubna z Panną Młodą: roześmianą, pogodną i szczęśliwą.

organizacja ślubu Warszawa

fot. Sky Blue Studio

 

Brak komentarzy

Napisz komentarz

WordPress spam blocked by CleanTalk.