Ślub w plenerze pod Łodzią

referencje dla agya Para Młoda Ola i Emil

Ślub w plenerze pod Łodzią

Ola i Emil zgłosili się do nas na trzy miesiące przed wyznaczoną datą ślubu. Zarezerwowali ją bo ich wymarzony zespół miał tylko wtedy wolny termin. Resztę trzeba było dopasować do tego dnia. A wymagania nie były wcale małe. Dzięki swojej otwartości na nasze pomysły, serdeczności w stosunku do podwykonawców oraz zaufaniem jakim nas obdarzyli udało wszystko się zorganizować w tak krótkim czasie. I spełniliśmy ich marzenia.

A zaczęło się tak… Ślub w ogrodzie przy sali, w której odbędzie się wesele. W Łodzi zadanie niełatwe do wykonania, ale poszukałyśmy dalej i okazało się, że odpowiednie miejsce znalazłyśmy w Pabianicach. Ogród został odpowiednio przygotowany do ślubu. Stanęła altana, stół dla urzędnika, piękne krzesła dla Pary Młodej i stołeczki w tym samym klimacie dla Świadków, po obu stronach zostały ustawione krzesła dla gości, a po środku rozłożyłyśmy biały dywan. Stworzyłyśmy zaczarowane miejsce, które florystka odpowiednio ozdobiła dekoracjami. Zrobiło się bardzo romantycznie :)

Po ślubie ogród zamieniłyśmy na część wypoczynkową dla gości, a dodatkowym atutem były szklane kule ze świecami zawieszone na drzewach. Miało się wrażenie jakby można było dotknąć gwiazdy… Po zmroku okazało się również, że to bardzo magiczne miejsce. Sala wymagała wielu zmian, ale efekt końcowy był oszałamiający. Stała się stylowa i elegancka. Głównym motywem przewodnim była juta i gipsówka.

Goście cudownie bawili się do białego rana przy piosenkach ulubionego zespołu Pary Młodej. Było tak jak sobie wymarzyli. Podczas wesela dbałyśmy o każdy szczegół, o to, aby goście mieli pomoc a Para Młoda wsparcie w każdej sytuacji. Od Oli i Emila otrzymałyśmy piękne referencje, które nie pokazują tylko naszych możliwości organizacyjnych, ale również to, że z Parami nawiązujemy bliskie relacje, które nie kończą się w dniu wesela. Dziękujemy im za wspaniałą współpracę i za możliwość przeżywania tego dnia razem z nimi. Serdecznie im jeszcze raz gratulujemy!!!

 

Dekoracje:  Tęcza Kwiat

Zdjęcia: Marcin Petruszka, Ola Dimitrów

Brak komentarzy

Napisz komentarz

WordPress spam blocked by CleanTalk.