Ślubna metamorfoza z AGAYĄ

Ślubna metamorfoza z AGAYĄ

Przychodzi taki dzień, kiedy wreszcie spełnia się Twoje wielkie marzenie…jesteś Panną Młodą! Zamykasz oczy i widzisz siebie w pięknej, zwiewnej sukni. Po Twoich smukłych ramionach spływa delikatny welon…słońce rozświetla Twoją uśmiechniętą twarz, czujesz się wyjątkowo, czujesz się piękna, jesteś sobą!:) Ale kiedy otwierasz oczy ten cudowny obraz znika, w Twojej głowie pojawia milion myśli i słów: „Przecież ja tak nie wyglądam!”. Kolejna wymówka ciśnie się na usta „Nie dam rady, przecież tyle razy próbowałam zrobić coś ze swoim ciałem! Nie zdążę, za dużo mam na głowie: praca, przygotowania do ślubu…”. Znasz to? Ile razy mówiłaś „Od dziś biorę się za siebie! Dziś wypowiadam wojnę zbędnym kilogramom!” I co? Znowu odpuszczasz? Uświadom sobie, że Twoje szczęście to Ty! To jak będziesz wyglądać, jako Panna Młoda (i nie tylko) zależy wyłącznie od Ciebie! Naprawdę:)

fitness-1730325_960_720

Uwierz, nie „szata zdobi człowieka”, ale kiedy zadbasz o swoje samopoczucie, o swój wewnętrzny świat, kiedy poczujesz się dobrze w swojej skórze, wszystko wokół będzie jedynie dodatkiem do Ciebie:) Bo to nie Twoja zgrabna sylwetka, piękna suknia, czy perfekcyjny makijaż sprawią, że będziesz błyszczeć w dniu swojego ślubu. To Twoja wewnętrzna siła i satysfakcja, że oto zmieniłaś w sobie COŚ sprawią, że będziesz olśniewać swoim blaskiem, radością i szczęściem. Więc jeśli dalej myślisz sobie, że nie do twarzy Ci z tymi dodatkowymi kilogramami, to na co czekasz? Bierz się do pracy!!! Tak dziś, tu i teraz zmień to, co sprawia, że Twoje marzenie jest wciąż jeszcze marzeniem! To nie stanie się z dnia na dzień! Przed Tobą praca jak każda inna, ale jej efekty będą niesamowite! To Twój wybór i Twoja decyzja, że oto zmieniasz swoje nastawienie i postrzeganie siebie, nie na chwilę, ale na całe życie!!!:)

Jeśli nie masz pomysłu, jak samodzielnie i z głową zabrać się do tego, zaufaj innym! Wokół Ciebie jest mnóstwo pomocnych dłoni:) Wystarczy tylko, że podasz swoją i poprosisz o pomoc:) My także jesteśmy tutaj dla Ciebie! Właśnie po to, by z Tobą przebyć tą fascynującą drogę! Dlatego proponujemy Ci ślubną metamorfozę czyli trening personalny z naszą pogodną trenerką, pełną pozytywnej energii Mileną:)

Milena instruktor

Nie chcemy narzucać Ci żadnych ograniczeń, poddawać wyrzeczeniom i katować na siłowni siedem dni w tygodniu! Ważne jest Twoje nastawienie, determinacja i chęć działania. I tego będzie od Ciebie wymagać Milena, która  w swojej pracy stosuje taktykę małych, ale konsekwentnych kroków. Inspirując się metodą Pilates stawia nie tylko na trening całego ciała, jego uelastycznienie i wzmocnienie, ale także na pracę z umysłem. Pomoże Ci zatem wyciszyć destrukcyjne emocje i zapanować nad własnym ciałem poprzez właściwe oddychanie i świadome niwelowanie napięć. Dzięki takiemu połączeniu, pracy nad ciałem i umysłem, zbuduje w Tobie przekonanie, że wszystko jest możliwe, jeśli tylko tego chcesz! Programy treningowe Mileny to zestawy ćwiczeń przygotowane w oparciu o indywidualne potrzeby i możliwości jej podopiecznych. Istotną częścią każdego z nich jest praca z oddechem, obniżenie poziomu stresu oraz nauka koncentracji poprzez bycie „tu i teraz”. Twoje ograniczenia to tak naprawdę Twój ukryty potencjał, który właśnie dzięki treningom z naszą trenerką jesteś w stanie z siebie wydobyć! Dzięki znajomości anatomii i fizjologii człowieka Milena nauczy Cię słuchać swojego ciała, pokaże Ci jak świadomie możesz nim „zarządzać”. To wszystko w połączeniu ze zdrowym i racjonalnym odżywianiem, sprawi, że poczujesz się nie tylko lżejsza, ale także spokojniejsza, skoncentrowana i pewna siebie, a na swoim ślubie będziesz tryskać radością i energią!!!

 

Chcemy, żeby wypracowane nawyki pozostały z Tobą na zawsze, żebyś przede wszystkim zaakceptowała siebie, a ta przedślubna metamorfoza niech stanie się przepustką do Twojego nowego życia!:) Im szybciej zaczniesz, tym szybciej pojawią się upragnione efekty! Nie zastanawiaj się, bo czas i tak minie i wreszcie nadejdzie TEN dzień, dzień Twojego ślubu! A Ty rozpoczniesz nowy etap swojego wymarzonego życia!

Jeśli jesteś ciekawa, jakie wspaniałe możliwości może otworzyć przed Tobą metamorfoza z Agayą, umów się na bezpłatną konsultację z naszą konsultantką. A potem korzystając z jej wsparcia, motywacji i optymizmu będziesz mogła wreszcie spełnić swoje marzenie o Pannie Młodej, a potem Żonie ze swoich snów!:)

 

 

Brak komentarzy

Napisz komentarz

WordPress spam blocked by CleanTalk.