Ślubny manicure Panny Młodej

ślubny manicure złote ozdoby

Ślubny manicure Panny Młodej

Z naszymi Parami Młodymi poruszamy wiele tematów organizacyjnych. Jak się okazuje nie tylko :) Jedna z naszych Panien Młodych zapytała o ślubny manicure. Dużo czasu poświęciłyśmy, aby wybrać ten najodpowiedniejszy. Obejrzałyśmy wiele zdjęć, rozpatrywałyśmy wiele możliwości. Chciałyśmy wybrać idealnie pasujący do stylu całego ślubu i wesela. Nam udało się wybrać, a dla Was przygotowałyśmy podsumowanie na temat jaki ślubny manicure wybrać. Wygląd paznokcie jest ważnym elementem wykończenia całości stylizacji, gdyż dłonie tego dnia są jednym z głównych bohaterów. Na zdjęciach – podczas zakładania obrączek, podpisu dokumentów, trzymając wiązankę ślubną lub obejmując Pana Młodego podczas pierwszego tańca. Wygląd dłoni jest bardzo istotny, tylko na jaki manicure się zdecydować?

Jednym z bardziej popularnych trendów jest manicure francuski, który jest najczęściej wybierany przez Panny Młode. Białe końce paznokci na beżowym podkładzie nie muszą być jednak standardowe. Można wybrać zdobienie, które będzie gwarantowało niezwykły efekt i zachwyt Gości. Wzór można dopasować do tematyki weselnej, sukni lub kwiatów w wiązance.

Manicure nie musi być wyłącznie w kolorystyce bieli i bladego różu. Można dobrać bardziej wyraziste kolory, które będą pasowały do tonacji kolorystycznej wesela. Ponadczasowy kolor to oczywiście czerwień, ale nie należy na nim poprzestawać. Niebieski i jego ciemniejsze odcienie, turkus, szarości lub pastelowe odcienie różu i fioletu albo brzoskwini także będą pasowały do wybranych stylizacji ślubnych.

Niezwykle modny jest również efekt ombre na paznokciach. Dzięki takiemu zabiegowi możemy połączyć ze sobą pastelowe odcienie w różnej kolorystyce, a dłonie dalej zachowają delikatny charakter.

 

Do każdego wybranego manicure można wybrać efektowne zdobienia za pomocą kryształków lub lakieru z drobinkami złota lub srebra. Dzięki temu paznokcie będą pięknie się mienić w każdym świetle i nabiorą efektu glamour.

Bardziej odważne Panny Młode mogą zdecydować się na odważniejszy manicure z wykorzystaniem pierwszych liter imion, słów „tak”, serduszek lub rysunku garnituru i sukni ślubnej. Pomysłów jest bardzo wiele. Szczególnie nowy pomysł to zdobienie rąk henną.

Jak widać ślubny manicure nie zawsze musi być taki sam. Wszystko zależy od pomysłu Panny Młodej. Należy pamiętać, aby manicure został wykonany przez profesjonalistkę, która ma już doświadczenie w tej dziedzinie. Warto też wykonać próbny manicure, aby być pewnym swojej decyzji. Przy wyborze odpowiedniej manicurzystki pomoże na pewno Konsultantka ślubna, która posiada duże doświadczenie przy współpracy z fachowymi osobami. Zapraszamy zatem do kontaktu.

Źródła zdjęć: cuteredlips.com, manicurefantasy.com, laxpi.com, lilysbridal.net, brides.com, my-weddingdream.com, thepromiseni.com, weddingelation.com, flyawaybride.com, dailymakeover.com, stylemotivation.com, prettydesigns.com, rose-galaxy.com, threeapplesevents.com, beautylish.com, aliexpress.com, nailartpretties.com, 100layercake.com

 

 

Brak komentarzy

Napisz komentarz

WordPress spam blocked by CleanTalk.