MIĘDZYNARODOWE

miedzynarodowe

KLASYCZNE

klasyczne

NIESTANDARDOWE

niestandardowe

NAJNOWSZE

najnowsze

wedding planner - agaya - konsultanci ślubni

O nas

Jesteśmy szalone, ale klasyczne. Prowadzimy każdy ślub z pasją, jak gdyby był to nasz własny ślub. Cechuje nas doświadczenie, profesjonalizm i lekkość, z którą tworzymy każdy ślub. Jako konsultanci ślubni oferujemy pomoc na każdym etapie przygotowań do uroczystości: od kompleksowej organizacji wesela, organizacji wybranych elementów dnia ceremonii, poprzez koordynację dnia uroczystości, a kończąc na konsultacjach oraz ślubnym SOS.

„Wybór firmy Agaya był strzałem w dziesiątkę i z pełną odpowiedzialnością polecamy ją wszystkim narzeczonym planującym wesele:)”

Ludwika i Piotr

„A word of Agaya wedding planners: everything, every detail was immaculately planne”

Iza & Abhishek

Oferta

JESTEŚ ZAINTERESOWANY? NAPISZ DO NAS

Nasze realizacje
KIM JEST KONSULTANT ŚLUBNY?

Jest to osoba, profesjonalnie zajmująca się organizacją ślubu lub pomagająca Młodej Parze w jego organizacji w wybranym przez nią zakresie. Wedding planner ma świetne rozeznanie w branży, zna wielu podwykonawców, ich portfolio i ceny, posiada doświadczenie w zaplanowaniu i koordynowaniu dnia ceremonii, i potrafi zaaranżować każdą, nawet najbardziej oryginalną, uroczystość.

Konsultanci ślubni reprezentują Parę Młodą, podpisują w jej imieniu umowy, negocjują warunki cenowe z podwykonawcami. Mogą przygotować ślub i wesele kompleksowo lub zająć się organizacją wybranych elementów. Nasi konsultanci dodatkowo zajmują się koordynacją tego wyjątkowego dnia oraz służą radą dla Par, które samodzielnie chcą przygotować własny dzień ceremonii.

Ślub odbywa się raz w życiu. To jest jedyny taki dzień. Wedding planner patrzy na to wydarzenie okiem profesjonalisty i czuwa, aby przebiegło tak, jak wymarzyli to sobie Nowożeńcy.

7

lat działalności

80

naszych par to pary mieszane i zagraniczne

4500

gości bawiło się na naszych weselach w ostatnim roku

100

naszych par chce z nami koordynację dnia ślubu

Ostatnio na blogu
  • Lawendowy klimat na ślubie i weselu Basi i Marcina!

    1 września dla wszystkich kojarzony z rozpoczynającym się rokiem szkolnym dla Nas będzie rozpamiętywany jako lawendowy koniec lata. A to wszystko dzięki Basi i Marcinowi, którzy w tym dniu powiedzieli......