Międzynarodowe

miedzynarodowe

Klasyczne

klasyczne

Niestandardowe

niestandardowe

Najnowsze

najnowsze

wedding planner - agaya - konsultanci ślubni

O nas

Jesteśmy szalone, ale klasyczne. Prowadzimy każdy ślub z pasją, jak gdyby był to nasz własny ślub. Cechuje nas doświadczenie, profesjonalizm i lekkość, z którą tworzymy każdy ślub. Jako konsultanci ślubni oferujemy pomoc na każdym etapie przygotowań do uroczystości: od kompleksowej organizacji wesela, organizacji wybranych elementów dnia ceremonii, poprzez koordynację dnia uroczystości, a kończąc na konsultacjach oraz ślubnym SOS.

„Wybór firmy Agaya był strzałem w dziesiątkę i z pełną odpowiedzialnością polecamy ją wszystkim narzeczonym planującym wesele:)”

Ludwika i Piotr

„A word of Agaya wedding planners: everything, every detail was immaculately planne”

Iza & Abhishek

Oferta

JESTEŚ ZAINTERESOWANY? NAPISZ DO NAS

Nasze realizacje

Kim jest konsultant ślubny?

Jest to osoba, profesjonalnie zajmująca się organizacją ślubu lub pomagająca Młodej Parze w jego organizacji w wybranym przez nią zakresie. Wedding planner ma świetne rozeznanie w branży, zna wielu podwykonawców, ich portfolio i ceny, posiada doświadczenie w zaplanowaniu i koordynowaniu dnia ceremonii, i potrafi zaaranżować każdą, nawet najbardziej oryginalną, uroczystość.

Konsultanci ślubni reprezentują Parę Młodą, podpisują w jej imieniu umowy, negocjują warunki cenowe z podwykonawcami. Mogą przygotować ślub i wesele kompleksowo lub zająć się organizacją wybranych elementów. Nasi konsultanci dodatkowo zajmują się koordynacją tego wyjątkowego dnia oraz służą radą dla Par, które samodzielnie chcą przygotować własny dzień ceremonii.

Ślub odbywa się raz w życiu. To jest jedyny taki dzień. Wedding planner patrzy na to wydarzenie okiem profesjonalisty i czuwa, aby przebiegło tak, jak wymarzyli to sobie Nowożeńcy.

Organizacja ślubu i wesela

Zdajemy sobie sprawę, że dzień ślubu to niezwykle ważne wydarzenie dla każdej Pary Młodej. Dlatego oferujemy Wam pomoc w przygotowaniu ceremonii oraz wesela. Dzięki temu, nie będziecie musieli niepokoić się o kwestie organizacyjne uroczystości, którymi zajmie się nasz zespół.

Korzystając z naszego wsparcia nie musicie martwić się o zaproszenia, fotografa, salę, menu, dekoracje, tort weselny, transport i upominki dla Gości, menu czy oprawę muzyczną ceremonii. Wszystkim zajmą się nasi profesjonalni doradcy. Szanujemy Wasze zdanie, dlatego każdy etap przygotowań realizujemy z uwzględnieniem Waszych wskazówek i oczekiwań.

Organizacja ślubu i wesela obejmuje również wsparcie podczas uroczystości i dbanie o to, aby przebiegała ona zgodnie z wcześniej ustalonym planem. Wszytko po to, aby w tym najważniejszym dniu wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Dla kogo Wedding Planer

Konsultant ślubny zajmie się kompleksową organizacją tego najważniejszego dla Was dnia. Przygotuje zaproszenia, znajdzie odpowiednią salę, oraz zadba o profesjonalny zespół i fotografa, aby uczynić dzień ślubu wyjątkowym i idealnie dopasowanym do Waszych oczekiwań.

Dla kogo Wedding Planner? Jeśli przygotowania do ślubu wydają Wam się skomplikowane, nie macie zbyt dużo czasu lub po prostu pragniecie cieszyć się sobą, a organizację ceremonii i wesela powierzyć komuś innemu, dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z pomocy profesjonalistów.

Niektóre etapy organizacji ślubu i wesela wymagają sporego nakładu czasu, dlatego pomoc Wedding Plannera to również doskonałe rozwiązanie dla par zapracowanych, lub mieszkających na co dzień za granicą, które pragną zorganizować ceremonię w kraju, ale nie są w stanie brać udziału w spotkaniach organizacyjnych. Konsultant ślubny, dzięki znajomości branży, dobierze rozwiązania, dzięki którym ślub i przyjęcie weselne spełnią Wasze najskrytsze oczekiwania.

7

lat działalności

80

naszych par to pary mieszane i zagraniczne

4500

gości bawiło się na naszych weselach w ostatnim roku

100

naszych par chce z nami koordynację dnia ślubu

Ostatnio na blogu
  • Gosia i Denis – letni ślub i wesele w plenerze

    Gosia i Denis to niezwykła Para Młoda, która postanowiła zorganizować swój ślub i wesele w plenerze. Niemożliwe? Ależ skąd! Przy pomocy naszej konsultantki oraz ogromnym wsparciu Rodziców Panny Młodej wszystko......