Subtelne bukiety ślubne

Były słodkie posty o tortach na weselu, a dzisiaj przyszedł czas na pachnący post o bukietach ślubnych.

Trendy na rok 2014 zdecydowanie różnią się od tych w roku 2013. W mijającym sezonie dominowały soczyste i barwne bukiety. W nadchodzącym roku bukiety są utrzymane w bieli i nawiązują do natury. Panny Młode trzymają w dłoniach skromne i dziewczęce konwalie i gipsówki, ale nie tylko. Dominującą zasadą jest by kwiaty wyglądały bardzo naturalnie i prosto.

Bukiet ślubny jest elementem dopełniającym strój Panny Młodej . Ważne by był widoczny na tle sukni, ale nie był dominując w całym stroju. Jego forma może być klasyczna w kuli, w formie wiązanki, łezki, kaskady lub berła. Dzisiejsze propozycje to prolog do sagi o bukietach ślubnych.

Na pierwszym kolażu zdjęć klasyczna i elegancka biel róży, piwonii oraz róż papierowych. Te kwiaty wyglądają przepięknie i bardzo romantycznie. Niewątpliwie będą idealnym dodatkiem dla filigranowych Panien Młodych .

bukiety

Druga grupa propozycji to również biel, ale z dodatkami różu i fioletów. Białe róże z dodatkiem gipsówki, narcyza oraz anemona to tylko jedne z wielu kombinacji florystek.
Niedługo ciąg dalszy bukietowych inspiracji na rok 2014.

bukiety1

expressionaryevents.com; pinterest.com; hanimlarindunyasi.com ; rusticweddingchic.com;weddingchicks.com; weddbook.com; elli.com

(Marta)

Brak komentarzy

Napisz komentarz

WordPress spam blocked by CleanTalk.