klasyczny tort weselny Warszawa

Jak wybrać tort weselny?

Tort weselny to wyjątkowo słodki temat dla wszystkich Narzeczonych. Jednak wybór tortu weselnego nie zawsze jest tak prosty jak się wydaje. Możliwości jest niezmierzona ilość. Można powiedzieć, że ogranicza nas tylko wyobraźnia. I koszty.

Poniżej prezentujemy wybrane torty weselne, które w ostatnim czasie przypadły nam do gustu. Są to zazwyczaj torty weselne w stylu angielskim, które wspaniale prezentują się na każdym przyjęciu weselnym.

KLASYCZNE TORTY WESELNE

Jest ich również niezmierzona ilość: tort weselny z koronką, tort weselny z żywymi kwiatami, tort weselny ombre, tort weselny bezowy, tort weselny malowany, tort weselny z kwiatami z masy i wiele innych. Ale też torty weselne w różnych kolorach: pastelowy tort weselny, biały, różowy, niebieski – jaki tylko dusza zapragnie!

BABECZKOWY TORT WESELNY

Babeczkowy tort weselny jest alternatywą do tortów tradycyjnych. Na górze z małym torcikiem przeznaczonym do krojenia dla Państwa Młodych, jest łatwy do rozdania gościom i wygląda zupełnie inaczej od tortów tradycyjnych. Babeczkowy tort weselny najczęściej zrobiony jest z muffinek, ale nie musi być to jego konieczny komponent! Może składać się równie dobrze z babeczek bezowych lub biszkoptowych. Kilka pomysłów przesyłamy poniżej:

W następnym wpisie napiszemy o tym, jakie torty weselne proponujemy przy ślubie rustykalnym, jak można wykorzystać tort weselny przy motywie ślubu, a także jakie mogą być nietypowe torty weselne i na co szczególnie zwrócić uwagę przy wyborze tortu weselnego na swój ślub.

źródło zdjęć: pinterest

 

Brak komentarzy

Napisz komentarz

WordPress spam blocked by CleanTalk.