marynarski tort weselny Warszawa

Tort weselny

Ostatnim razem tort weselny pojawił się w formie klasycznej, w stylu angielskim i jako tort babeczkowy: bezowy, muffinkowy czy biszkoptowy. Dziś jego nowe odsłony!

TORT WESELNY NA WESELE RUSTYKALNE

Ostatnio dużym powodzeniem cieszą się torty weselne warstwowe, biszkoptowe, które swoim charakterem bardzo dobrze nadają się na śluby rustykalne w stodołach, ogrodach etc. Zazwyczaj na tych tortach są świeże owoce: maliny, borówki amerykański czy truskawki. Motyw ślubu truskawki lub maliny idealnie sprawdzi się właśnie z wyborem takiego tortu.

TORT WESELNY A MOTYW ŚLUBU I WESELA

Tort weselny może być też wspaniałym uzupełnieniem tematu ślubu i wesela. W każdym zakresie. Tort weselny może nawiązywać do tematu ślubu  kolorem, kształtem lub samym pomysłem. My prezentujemy zaledwie kilka pomysłów wykorzystania tortu weselnego przy motywie Disneya, koloru niebieskiego, motywu marynarskiego lub morskiego na ślubie i weselu i kilku innych.

TORTY INNE NIŻ WSZYSTKIE

Dla poszukiwaczy tortów innych niż wszystkie prezentujemy też kilka pomysłów alternatywnych:)

JAK WYBRAĆ TORT WESELNY?

Wybór jest ogromny. Rodzajów niezmierzona ilość. Warto jednak pamiętać, że o ile wygląd jest niewątpliwie bardzo istotny, to jednak najważniejszy jest smak. Warto zainwestować w takich podwykonawców, którzy oprócz pięknej oprawy zewnętrznej zaproponują też takie rozwiązania dotyczące wnętrza tortu, które zaczaruje gości smakiem. Kiedy przychodzą do nas Pary Młode i dochodzimy do kwestii tortu weselnego, punktem obowiązkowym jest degustacja tortu. Tylko podczas degustacji możemy zdecydować, jaki tort sami chcielibyśmy mieć na własnym weselu. Równie ważne jest samo podanie tortu. Skontaktuj się z nami, jeśli zależy Ci na niepowtarzalnym torcie weselnym.

źródło zdjęć: pinterest

 

Brak komentarzy

Napisz komentarz

WordPress spam blocked by CleanTalk.