Upominki dla rodziców – podziękowanie

konsultant-slubny-Lodz_mediumKiedy i w jaki sposób wyrazić pracę i wysiłek, jaki włożyli nasi rodzice w nasze wychowanie? Jednym z wielu dobrych momentów bez wątpienia jest dzień naszego ślubu, kiedy rozpoczynamy kolejny rozdział naszego życia. Pary Młode decydują się na różne rozwiązania w tej kwestii. Najpopularniejszymi są kosze słodyczy, okazałe bukiety kwiatów i słowo „dziękuję”, które dla rodziców jest najcenniejsze. Jednak jeśli mimo wszystko chcemy, by nasze podziękowanie zapadło w pamięć na długie lata, proponujemy kilka mniej spotykanych rozwiązań.

Ślub: czas wspomnień

Dzień naszego ślubu wywołuje duże emocje i wiele wspomnień. Może warto przypomnieć rodzicom ich dzień zaślubin w postaci wywołania ich zdjęcia ślubnego na płótnie i oprawienie go w ładną ramę? Taki obraz można wykonać w wielu rozmiarach i wersjach kolorystycznych, a będzie idealnym prezentem dla par lubiących przywoływać wspomnienia. Obraz będzie również świetnym elementem wystroju w sypialni lub salonie i pamiątką na lata.

Podobnym rozwiązaniem może być gustownie wykonany album na zdjęcia, w którym Młoda Para zamieści swoje zdjęcia ułożone chronologicznie od narodzin przez najważniejsze wydarzenia w życiu jak chrzciny, pójście do przedszkola, do szkoły, komunię świętą, osiemnaste urodziny i czas spędzony z wybranką/wybrańcem serca aż po dzień zaślubin. Pamiątka będzie niesamowita. Nie jeden rodzic, oglądając taki album, uroni łzę ze wzruszenia.

Film jak z życia wzięty

Wymagającym kreatywności, a jednocześnie cieszącym się coraz większą popularnością pomysłem jest nakręcenie krótkiego 3-4 minutowego filmu, którego tematem przewodnim będzie słowo „dziękuję” pokazywane przez Młodą Parę w różnych miejscach, tak by stworzyć swojego rodzaju historię. Taki film włączony w trakcie wesela będzie interesującym elementem całej imprezy i może wywołać wiele uśmiechów nie tylko na twarzach rodziców i Pary Młodej. Praca nad filmem będzie wymagała współpracy z konsultantami ślubnymi, zaprzyjaźnioną firmą realizującą tego typu przedsięwzięcia lub najlepszym kolegą, który potrafi profesjonalnie obrobić nakręcony materiał. Gdy uruchomimy naszą wyobraźnię efekt będzie zaskakujący. Macie jeszcze inny pomysł na podziękowanie? Albo szukacie jeszcze innych inspiracji? Skontaktujcie się z nami.

Marta Gałaj
Agaya konsultanci ślubni, Łódź Warszawa

Brak komentarzy

Napisz komentarz

WordPress spam blocked by CleanTalk.