Wesele pod znakiem chmielu

chmiel

Wesele pod znakiem chmielu

Coraz więcej Par Młodych, które się do nas zgłaszają, szuka wparcia i pomocy nie tylko w  zorganizowaniu ślubu i wesela, ale także w wymyśleniu oryginalnego motywu przewodniego, który na długo zapadnie w pamięć wszystkim gościom. Nasza dzisiejsza propozycja przypadła do gustu odważnym, otwartym na nowości Narzeczonym, już nie możemy doczekać się efektu końcowego!

Chmiel jako motyw przewodni uroczystości to świetne rozwiązanie dla miłośników piwa oraz stylu vintage czy też eko. Od kilku lat trwa w Polsce prawdziwa piwna rewolucja! Przybywa coraz więcej piwnych smakoszów, którzy gustują w wyrobach  małych, niszowych browarów. Sam chmiel ma nie tylko aromatyczny, złożony smak, ale także ciekawy wygląd, który warto wykorzystać w ślubnych dekoracjach.

chmielowe wesele

Chmielowy motyw będzie z pewnością pasował do wesel organizowanych w plenerze na łonie natury oraz rustykalnych, sielskich lokalizacji. A może zdecydujecie się na uroczystość w starym browarze?

Szyszka chmielu jako Wasze weselne logo? Czemu nie! :) Świetnie będzie wyglądało wplecione do zaproszeń, winietek, etykietek na alkohol czy też drukowanych podziękowań dla Gości. Zamiast tradycyjnych numerków na stołach, mogą pojawić się tabliczki z Waszymi ulubionymi gatunkami trunku albo też same butelki z piwem. Również ślubny bukiet Panny Młodej oraz butonierka Pana Młodego mogą być udekorowane chmielowymi szyszkami,  niezwykły efekt murowany :) Sama dekoracja sali weselnej powinna opierać się na naturalnych materiałach, takich jak len i juta oraz drewnianych dodatkach.

Na chmielowym weselu nie może oczywiście zabraknąć rozmaitych piw! Świetną atrakcją dla Gości będzie możliwość samodzielnego obsługiwania beczek z nalewakami. W pobliżu piwnego baru powinny pojawić się przekąski, słone precle i paluchy pasują tutaj idealnie. W ramach podziękowań proponujemy piwo domowej roboty wykonane przez Parę Młodą, śmieszne kufle i otwieracze albo spersonalizowane podkładki.

Polecamy i zachęcamy! :)

 

Zdjęcia: www.pinterest.com

 

 

Brak komentarzy

Napisz komentarz

WordPress spam blocked by CleanTalk.