Wesele we wnętrzach hotelu Andels

Wesele Agaya 6

Wesele we wnętrzach hotelu Andels

Kolejna Para Młoda podzieliła się z nami swoimi zdjęciami ślubno – weselnymi. Tak miło jest wracać do tych wspomnień. Kasia i Krzysztof to bardzo eteryczna para, która wprowadziła się nas w swój świat pełen wzajemnego szacunku i miłości. Tak miło było dzieli z nimi czas podczas przygotowań. Zaangażowani, pełni pasji i radości. Nie mogli się doczekać tego najważniejszego dnia. Nie obyło się bez niespodzianek, ale wszystko się udało. Byłyśmy na miejscu cały czas czuwając nad każdym szczegółem.

Ślub odbył się we wnętrzach Instytutu Europejskiego w Łodzi. Był niezwykle wzruszający, a Parze Młodej łamał się głos. Do ślubu podjechali złotą Warszawą, a gości przywitali wjeżdżając pod budynek na specjalnie wypożyczonych rowerach. Po ślubie ponad 200 gości zostało przetransportowanych do hotelu Andels, gdzie duża część z nich również była zakwaterowana. Kasia i Krzyś nie mieszkają w Łodzi, więc goście zjechali się z różnych stron świata.

Sala balowa hotelu Andel’s, gdzie odbyła się wesele została specjalnie udekorowana. Para Młoda chciała, aby ich wesele było wyjątkowe pod każdym względem. Dlatego zamiast żywych kwiatów pojawiły się wszędzie papierowe róże, których największe miały średnicę nawet 2m. Na stołach pojawiły się specjalnie dla nich robione lampy, gdzie ręcznie wykonywano abażury. Szpalery z kwiatów na wejście dodały doniosłości, a kolumny kwiatowe dodatkowo podkreślały charakter wystroju. Wszystko idealnie podświetlone, dopracowane.

Oczywiście nie zapomnieliśmy o gościach, którzy tego dnia byli równie ważni. Cała papeteria została przygotowana w trzech językach: polskim, angielskim i francuskim. Podczas zabawy weselnej odbyły się pokazy taneczne, które wprawiły wszystkich w świetny nastrój zabawy. A cała gromadka przybyłych dzieci nie nudziła się, gdyż był dla nich przygotowany pokój zabaw z animatorami i wachlarzem zabaw. Część z tych konkursów została rozstrzygnięta przez gości, a wyróżnione dzieci miały okazję wejść na scenę i podziękować za brawa. Wszyscy bawili się doskonale, a wesele trwało całą noc.

Tym bardziej cieszymy się ze współpracy, gdyż ten wyjątkowy ślub i wesele był bardzo pracochłonny. Ale pracować z tak uroczą Parą to czysta przyjemność.

Jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego i dziękujemy!

Zdjęcia:  http://szubertphotography.com/wp/

Brak komentarzy

Napisz komentarz

WordPress spam blocked by CleanTalk.