Wesele z koronką w tle

Koronki to romantyczny element nie tylko stroju Panny Młodej, ale także bukietu, tortu, czy zaproszeń ślubnych. Koronki bardzo dobrze będą wyglądać w roli motywu przewodniego całego wesela. Są ponadczasowe, wyglądają bardzo elegancko w połączeniu z tiulami i delikatnymi tkaninami. Można je łączyć na wiele sposobów. Pięknie wyglądają na dopasowanych sukienkach i welonach.

koronkowe-wesele

Koronki możemy wykorzystać jedynie w dodatkach, by nadać strojowi kunsztu i wyrafinowania. Mogą to być buty, dodatki do fryzury lub element welonu.

koronkowe-wesele4

koronkowe-wesele6

Bukiety ślubne również możemy udekorować koronkami lub pójść krok dalej i pokusić się o cały bukiet z pozwijanych różnorodnych koronek.

koronkowe-wesele7

Dalsze inspiracje znajdziecie w kolejnym poście dotyczącym organizacji ślubu i wesela właśnie z koronką.

idealbridemagazine.co.uk; weddbook.com; lovingyourcurves.co.uk ;opulentcreationsevents.squarespace.com; dhgate.com ; weddingwindow.com; vponsalewedding.co.uk ; theweddingofmydreams.co.uk; e-eventsdesign.blogspot.com; lover.ly; aliexpress.com; gumtree.com.au; followpics.net; etsy.com; juxtapost.com; pinterest.com; frenchweddingstyle.com; made-in-china.com; cdj.manufacturer.globalsources.com; fashion-gourmet.blogspot.com; scanfree.org; minibrides.com; wanelo.com; etsy.com; onewed.com;

(Marta)

Brak komentarzy

Napisz komentarz

WordPress spam blocked by CleanTalk.