Wrześniowy ślub Katarzyny i Macieja pod Warszawą

Wrześniowy ślub Katarzyny i Macieja pod Warszawą

We wrześniu 2015 odbył się piękny ślub Kasi i Maćka pod Warszawą. Miałyśmy ogromną przyjemność współpracować z Parą Młodą i ich rodzinami nad organizacją ślubu i wesela. A pomysłów było bardzo wiele, bo i wymagania Narzeczonych były wysokie. Po wielu spotkaniach ustaliliśmy najważniejsze elementy całości, a naszą rolą było zaplanowanie szczegółów i dopilnowanie, aby wszystko odbyło się według ustaleń. Para Młoda wraz z Rodzicami była bardzo wzruszona, a efekt końcowy naszej pracy spotkał się z ich entuzjastycznym przyjęciem. Dla nas największym zaskoczeniem było podziękowanie od Rodziców Panny Młodej, którzy zaraz po oczepinach wręczyli nam piękne bukiety kwiatów. Dziękujemy! Ten gest na długo zostanie w naszej pamięci :)

Przygotowania rozpoczęły się od samego rana w domu rodzinnym Panny Młodej,  w którym Narzeczeni przyjęli błogosławieństwo od obu Rodzin. To były bardzo wzruszające chwile dla wszystkich obecnych. Ślub i wesele miały tradycyjny charakter, co nie oznacza, że na gości nie czekało wiele niespodzianek.

 

Sala wybrana przez Parę Młodą wymagała kilku poprawek, aby wyglądała tak, jak wyobrażała ją sobie Panna Młoda. Dzięki zaufanym podwykonawcom miejsce zmieniło się nie do poznania. Królował kolor biały i granatowy. Wszystkie dodatki zostały dopasowane kolorystycznie do całości sali tak, aby ze sobą współgrały. A na gości czekały słodkie niespodzianki – owocowe palmy, czekoladowe fontanny i słodki stół.

 

 

Ślub odbył się w niewielkim, ale pięknym kościele pod Warszawą. Specjalnie na życzenie Pary Młodej został zamówiony i rozłożony biały dywan. Tradycyjna ceremonia ślubna zakończyła się wielką niespodzianką dla Młodych. Tunel z białych róż i obsypanie płatkami kwiatów były dużym zaskoczeniem dla Kasi i Maćka, którzy wychodzili z kościoła. Po zakończonych życzeniach to Oni zrobili niespodziankę dla gości i zaprosili wszystkich do przejścia w orszaku do sali weselnej. Była piękna pogoda, a do sali nie było daleko. Spacer dla wszystkich okazał się świetną zabawą.

 

Po przywitaniu Młodych na sali rozpoczęła się zabawa weselna – pierwszy taniec Pary Młodej, tort, oczepiny po góralsku – Pan Młody i jego Rodzina pochodzi z tych rejonów – i kolejna niespodzianka dla gości – pokaz laserowy i taniec Młodych w chmurach. Wszyscy goście byli zachwyceni!

Para Młoda, Rodzina i Goście bawili się do białego rana. A później odbyła się jesienna sesja plenerowa, której efekty możemy podziwiać.

Czas spędzony z Parą Młodą i ich Rodzinami był dla nas wyjątkowy i wspominamy go z dużym sentymentem. Dziękujemy, że w tej najważniejszej dla Was chwili mogłyśmy być razem z Wami.

1Komentarz

Napisz komentarz

WordPress spam blocked by CleanTalk.