Zima – najlepsza pora na ślub!

Svadba-v-dekabre-vazhnyie-momentyi.-1-chast.2

Zima – najlepsza pora na ślub!

Prawdziwa, czarująca zimo przyjdź! – tak pewnie zaklinają porę śniegu co odważniejsi narzeczeni, którzy zdecydowali się na ślub między grudniem a lutym. To przepiękny okres, w którym aura za oknem współtworzy niepowtarzalny nastrój tak wielu różnorodnych świątecznych dni spędzanych tylko we dwoje bądź z rodziną, z przyjaciółmi. Również ślub w tym czasie może nabrać wyjątkowego charakteru, jeśli tylko dostrzeżemy pewne subtelności, wykorzystamy to, co daje natura, puścimy wodze fantazji…

 

Ze śnieżną bielą i skrzącą się srebrzystością wspaniale kontrastuje głęboka czerwień kojarząca się z miłością, ciepłem, siłą. Takie zestawienie przyciąga wzrok, daje poczucie harmonii, chęci do życia, pobudza optymizm. Warto więc wkomponować w stroje czy dekoracje właśnie elementy czerwone.

 

 

Wdzięczne okażą się również dodatki w postaci świerkowych gałązek, szyszek, ostrokrzewu, jemioły, orzechów, pomarańczy a także – z symbolami śnieżynek, bałwanków, rozgwieżdżonego nieba… Ważne, by wszystkie elementy były przemyślane i harmonijnie ze sobą współgrały.

 

 

Nie bojący się mrozu mogą sobie pozwolić na różnorodne ujęcia plenerowe w niepowtarzalnej zimowej scenerii – w białej otulinie lasu, na zamarzniętym jeziorze, w saniach, na łyżwach, na wyciągu…

 

 

Zima może być niewyczerpanym źródłem inspiracji. Zachęcamy do organizowania takich bajkowych, białych ślubów i wesel, które oczarują urokiem i rozgrzeją swoim ciepłem zmarzniętych gości.

Źródło zdjęć: pinterest

1Komentarz
  • Paulina
    Posted at 14:55h, 01 lutego Odpowiedz

    Nie widziałam aż tak wielu ciekawych inspiracji na zimowy ślub. Na pewno podkradnę kilka, bo biorę ślub w następną zimę!

Napisz komentarz

WordPress spam blocked by CleanTalk.